#2015-12-18 09:16:04 

GarnczekZłota

Użytkownik

Hej, czy znacie może jakieś urocze miejsce położone nad rzeką lub jeziorem, gdzie można zatrzymać się na kilka dni i spędzić miło czas latem i nie tylko? Chodzi mi o jakieś spokojne miejsce, położone z dala od miejskiego zgiełku i hałasu.
#2015-12-18 11:08:45 

MiecznikONA

Użytkownik

Znam takie jedno miejsce, które jest bardzo ustronne. Jest to osada agroturystyczna na pograniczu Wielkopolski i Kujaw. Chodzi mi konkretnie o domki nad jeziorem we wsi Chomiąża Księża. To idealne miejsce do wypoczynku nad wodą w wakacje i nie tylko, bo domki można wynajmowac przez cały rok.
#2015-12-18 11:25:56 

GarnczekZłota

Użytkownik

Ciekawie się zapowiada taki wypoczynek nad jeziorem z Brzezina-Agroturystyka - Wielkopolska to miejsce jeszcze przeze mnie nieodkryte. A koło jakich większych miejscowości znajduje się ta wieś?

#2015-12-18 12:32:06 

MiecznikONA

Użytkownik

Chomiąża Księża jest położona w powiecie żnińskim. Jeśli nie kojarzysz Żnina, to dodam, że Chomiąża znajduje się w odległości około 50 km od Bydgoszczy i mniej więcej tyle samo od Inowrocławia.
#2015-12-18 14:23:33 

GarnczekZłota

Użytkownik

To już całkiem dużo mi mówi. Do Inowrocławia nie mam bardzo daleko, więc coraz bardziej interesuje mnie ta agroturystyka - opcja Brzezina Agroturystyka Chomiąża Księża wraz ze znajdującym się tam jeziorem wydaje się intrygująca.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015