#2016-02-05 08:59:15 

Słodkowodna

Użytkownik

Witam. Jestem mamą przedszkolaka i ostatnio słyszałam od innych mam o jednorazowych szczoteczkach do zębów, które coraz częściej używane są w przedszkolach. Czy ktoś z was miał już styczność z takimi szczoteczkami?
#2016-02-05 10:55:29 

MiecznikONA

Użytkownik

Ja kiedyś zamówiłam zapas jednorazowych szczoteczek dla całej mojej rodziny przed naszym wyjazdem na wakacje. Szczoteczki bardzo przydały się podczas podróży. Jednak o stosowaniu ich w przedszkolach nie słyszałam.
#2016-02-05 12:58:53 

słitaśna

Użytkownik

Ja też jestem mamą dziecka uczęszczającego do przedszkola. W naszym przedszkolu, które jest niepubliczne, tego typu rozwiązanie wprowadzono już jakiś czas temu. Dzięki temu mam pewność, że są tam zachowywane zasady higieny. Przedszkole nie musi martwić się przepisami Sanepidu, dotyczącymi higienicznego przechowywania szczoteczek w placówce, ja zaś wiem, ze moje dziecko, będąc tam chętnie myje zęby, bo na każdej szczoteczce znajduje się porcja żelu o dobrym dla dzieci smaku.
#2016-02-05 13:38:07 

Słodkowodna

Użytkownik

Myślę, że warto porozmawiać z dyrektorką naszego przedszkola na temat wprowadzenia do użycia takich szczoteczek również w naszym przedszkolu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015