#2016-02-10 03:13:51 

MiecznikONA

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Razem z mężem zdecydowaliśmy się na zbudowanie całego domu od postaw. Jesteśmy młodzi – dopiero skończyliśmy studia, dlatego chcemy stworzyć coś solidnego, co posłuży nie tylko nam, ale także naszym dzieciom. Jedno jest już w drodze, wybraliśmy nawet imię. Jestem w drugim miesiącu ciąży, chciałabym, aby Igorek zamieszkał już w wykończonym domu. Oczywiście myślimy trzeźwo – podstawa domu już jest, także połowa za nami. Teraz trzeba zadbać o formę zewnątrz i wewnątrz. Już zdecydowaliśmy, że chcemy mieć górę. Podzielicie się doświadczeniami? Głównie zależy mi na poradzie odnośnie schodów, balustrad.
#2016-02-10 04:42:06 

Kaziulek

Użytkownik

Fajnie, że jesteście młodymi, ambitnymi ludźmi, to się chwali. Sam żałuję, że jeszcze dwa lata po ślubie mieszkałem ze swoją żoną z moimi rodzicami. Na szczęście wyprowadziliśmy się niedawno.
#2016-02-10 06:11:45 

Mrocznymocarz

Użytkownik

Warto zastanowić się nad konstrukcjami z gięciem poszczególnych elementów. Dzięki temu nie nabywacie gotowego, masowego produktu, lecz jest on tworzony bardziej indywidualnie, dla konkretnych osób prywatnych czy tez insytutcji. Wtedy też można zlecenie wykonywać partiami, macie na nie większy wpływ, tak mi się wydaje.
#2016-02-10 08:39:36 

maksmaksof

Użytkownik

Jeśli chodzi o balustrady Łódź otworzyła mi oczy. Zawsze myślałem, że istnieją tylko stalowe wersje, a tu nawet szklane, ażurowe. Wybrałem szklaną wersję, cudownie wygląda na tle ogrodu.
#2016-02-10 09:30:48 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Jeśli zaś chodzi o schody, zastanawiałabym się nad drewnianymi schodami. Kojarzą mi się z takim tradycyjnym domem, z moją świętej pamięci babcią. Wszystko jednak zależy od wystroju domu, na pewno macie jakąś wizję już. Schody podpasujcie pod to, ponieważ są one integralną częścią domu. Decyzję tą więc trzeba podjąć świadomie. Wiem, że jest to ciężkie, gdy dopiero stoi podstawa domu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015