#2016-02-10 03:32:09 

Kaziulek

Użytkownik

Potrzebuję elementów zbrojeniowych w dużej ilości i dobrej jakości. Jestem z północy kraju i zależy mi na czasie. Szukam sprawdzonego dostawcy, który dostarczy towar we wskazane miejsce. Zna ktoś pewną i sprawdzoną firmę?
#2016-02-10 06:14:50 

Miejskiszef

Użytkownik

Najlepsze są hurtownie, które mają długoletnie doświadczenie w kwestii dostaw. Jest ich kilka na rynku, ale nie wszystkie obsługują klientów na północy kraju. Ja mogę ci polecić hurtownię, która prezentuje swoją ofert na stronie http://sklep.metalzbyt.com.pl/96-elementy-zbrojenia. To mój zaufany partner w interesach i wielokrotnie udowodnił, że ma nie tylko dobry towar, ale też ceny, które przy dużych zakupach możesz negocjować.
#2016-02-10 07:41:03 

mocnoslaba

Użytkownik

A jak wygląda u nich z dostępnością towarów?
#2016-02-10 09:15:40 

MiecznikONA

Użytkownik

Generalnie mają wszystko na miejscu. Czasami jak potrzebujesz naprawdę bardzo duże ilości, to trzeba złożyć zamówienie wcześniej, ale z reguły nawet i nietypowe zamówienia są realizowane od ręki. W budownictwie praktycznie każdy dzień wolny to strata gotówki, dlatego sprzedawca dba o swoich klientów.
#2016-02-10 09:26:09 

Sosen

Użytkownik

Muszę przyznać, że ta hurtownia zaskoczyła mnie już na wstępie szeroką ofertą. Wiedziałem, że można u nich kupić cały osprzęt budowlany, ale z silnikami to mnie wyraźnie zaskoczyli. Sami zobaczcie ofertę i powiedzcie, że jest w czym wybierać http://sklep.metalzbyt.com.pl/259-silniki. A do tego wiele części zamiennych, których szukanie niekiedy irytuje.
#2016-02-10 09:39:50 

GadamCzasem

Użytkownik

W tej hurtowni dostaniesz praktycznie wszystko czego potrzeba do prowadzenia budowy. Śmiało możesz do nich dzwonić bez względu na miejsce dostawy.
#2016-02-10 10:52:00 

maksmaksof

Użytkownik

A mieliście kiedyś okazję kupować nierdzewny drut spawalniczy, bo szukam większej ilości i nie wiem czy jest tego wart.
#2016-02-10 11:10:40 

Cukiereczek

Użytkownik

Taki drut też mają w ofercie. Cena podawana jest za kilogram, więc jeśli masz kupić żeby tylko leżał na zapas to chyba się nie opłaca. I tak jest go bardzo dużo, więc nie ma co mrozić gotówki na koncie sprzedawcy. Lepiej zainwestować ją w bieżącą działalność.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015