#2016-02-19 10:22:26 

meskikawaler

Użytkownik

Zastanawiam się czy lepiej kupować miody w sklepie, czy raczej pojechać gdzieś do pszczelarza i kupić to bezpośrednio z pasieki. Podobno miód z pasieki jest zdecydowanie lepszy od tego oferowanego w powszechnej sprzedaży.
#2016-02-19 12:04:02 

MiecznikONA

Użytkownik

Zdania na ten temat są podzielone, ale ja uważam, że wszystko co kupujesz u producenta jest lepsze. Może to być chociaż dodatek sentymentalny, ale w psychice pozostaje ci, że towar przebył bardzo krótką drogą, zanim do ciebie trafił.
#2016-02-19 12:20:16 

Fighter

Użytkownik

Zdecydowanie polecam zakup w pasiecie. Bardzo dobre wyroby ma Gospodarstwo Pszczelarskie Mrówka, które dostarcza różne rodzaje tego przysmaku. Ofertę można znaleźć na stronie http://www.krainamiodow.pl/pl/c/PYLEK-KWIATOWY-PSZCZELI/66. Polecam zakupy u nich, warto ze względu na sam i cenę.
#2016-02-19 13:04:05 

Cukiereczek

Użytkownik

Kupiłam tam ostatnio pyszny miód lipowy, który niestety już się kończy. Muszę zrobić zapasy na później, bo sklep zyskuje na popularności i jeszcze okaże się, że cały asortyment zostanie wyprzedany, a ja będę musiała czekać na przyszłoroczną produkcję. A nie chcę próbować produktów z innych sklepów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015