#2016-03-17 08:38:31 

GarnczekZłota

Użytkownik

Witam posiadam duże gospodarstwo rolne i naprawde troche tych kilometrow traktoerm robie dlatego potrzebuje do niego solidnych opon. Te co mam to juz sa zjechane masakrycznie lyse prawie wiec zakup musi byc szybko. jak mi jakas szczeli na polu szczerym to nie bedzie zaciekawie. mam pytanko czy jacys rolnicy sa na tym forum i jakie macie oponki w swoich furach??
#2016-03-17 09:21:12 

Bubu

Użytkownik

ja obsługuję ciągnik na co dzień chociaż właściwie rolnikiem nie jestem. w swoim pojeździe mam dobre opony rolnicze Taurus i nie moge na nie złego słowa powiedzieć. naprawde czuję różnicew porównaniu do starszych opon jakiś no nejmów co kiedyś miałem. pojazd jakoś stabilniejszy, bardziej sprawnie się porusza. dobrze trzymają powietrze. także polecam a innych nie znam
#2016-03-17 10:08:53 

Sosen

Użytkownik

hmm ja ci moge polecic sklep opony kunicki bo znajomy tam zawsze kupuje i bardzo sobie chwali. na pewno znajdziesz co potrzebujesz bo oni maja i opony do dostawczakow i autobusow i rolnicze.. ja ostatnio kupowalem tam oponki na felgi 13 i tez wszystko bylo pieknie z zamowieniem na czas i caly komplecik. podejrzewam ze zrolniczymi bedzie tak samo :) pozdrowienia
#2016-03-17 11:15:43 

Mrocznymocarz

Użytkownik

ta to jest ten sklep? http://sklep.opony-kunicki.pl/ tez mam dobre doswiadczenie maja fajna wyszukiwarke opon i praktycznie jakiekolwiek parametry sie nie wpisze to zawsze sie znajdzie odpowiedni model, rozmiar itd. ja ostatnio poszalalem i kupowalem takie wzmocnione oponki chyba pireli ale juz nie pamietam
#2016-03-17 11:42:23 

Słodkowodna

Użytkownik

ja nie wiem co to jest za szum z oponami moj maz ciagle tez kupuje opony sprzedaje zamienia normalnie szal
#2016-03-17 12:53:07 

meskikawaler

Użytkownik

Hehe bo opony to pasja facetów :) i każdy dba o swoje autko najbardziej jak może :) no może prawiekażdy hehehe :) w tym sklepie mozna dostac ladny rabacik. ja juz chyba w kazdym sklepie z oponami kupowalem hehe. ladny maja katalog do samochodw sredniej i wyzszej klasy. ja mam lexusa i chcialem cos co bedzie sie dobrze prezentowac takie sportowe bardziej i doradzili mi i teraz jestem meeega zadowolony
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015