#2016-03-22 19:10:59 

zwyczajnymarek

Użytkownik

witam wszystkich serdecznie. Mam kłopot z blaszanym dachem garaży, bo przyznam szczerze ze troche zaniedbałem sprawę, ale nie myslalem ze rdza bedzie postepowac tak szybko. Co prawda nie ma jeszcze dziur ale kolor moze straszyc. Jak sobie z tym poradzić? Czy są dostępne jakieś srodki przemyslowe ktore moge polozyc bezposrednio na taki dach? Proszę o doradzenie.
#2016-03-22 21:49:08 

maksmaksof

Użytkownik

Cześć! Jak ruda wlazła ci na dach to bedzie ciezko ja sciagnac :P.
#2016-03-23 00:00:48 

skryta

Użytkownik

Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się takimi rzeczami, to mogę polecić HTH Novoteh. Bardzo porządna firma która za nieduze pieniadze porzadnie wykonuje swoją robotę. Pytasz jak sobie z tym poradzić a ja z bardzo nie mam pojęcia odnosnie technologii, ale z tego co wiem to powłoka antykorozyjna jaką oferują wykonana jest z poliuretanów i epoksydów, czyli materiałów najlepszej jakości.
#2016-03-23 02:21:58 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Dziękuję że napisałaś. Wiesz może jak wygląda przygotowanie podłoża? Czy będzie potrzebne jakieś piaskowanie, albo coś?
#2016-03-23 04:33:35 

skryta

Użytkownik

Tak jak pisałam, nie znam się na tym. W firmie gdzie pracuję piaskowania na pewno nie było, ale też rdza nie była jakaś bardzo widoczna. Najlepiej zrobisz jesli po prostu napiszesz, albo zadzwonisz i zapytasz kogos z HTH.
#2016-03-23 07:09:58 

Miejskiszef

Użytkownik

Też współpracowałem z HTH i mogę powiedzieć tylko dobre słowa. Praca wykonana porządnie, skutecznie i najważniejsze – terminowo. Stosują wydajne i dobrej jakości środki chemiczne w przemyśle bo tak jak pisała koleżanka poliuretany i epoksydy to już zupełnie inna bajka niż 30 lat temu. Masz np Rust Grip który utwardza się przez powietrze i nie wymaga wcześniejzego piaskowania, dzieki czemu wszystko przebiega sprawnie i szybko polecam.
#2016-03-23 08:46:30 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Garść konkretów, dzięki. Chyba jestem zbyt przewrażliwiony bo z tego co udało mi się dowiedzieć ta rdza na moim dachu nie jest wcale aż tak zaawansowana, dlatego zapewne nie będę potrzebować piaskowania. Kontaktowałm się już z firmą którą polecacie i już z grubsza wiem co i jak, także dzięki. Pozdrawiam.
#2016-03-23 09:12:30 

Miejskiszef

Użytkownik

Nie ma sprawy, żeby tylko zaizolować dach i mieć spokój ;). Poczekaj jeszcze na to co powiedzą Ci fachowcy jak już zobaczą dach, bo to że coś Ci sie wydaje to moze byc za malo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015