#2016-03-23 23:41:13 

Miejskiszef

Użytkownik

cześć wszystkim. Mam ostatnio coraz bardziej nasilający się ból w piątce i chyba będę musiał pójść z tym do dentysty. Miałem nadzieję że samo minie, ale jest coraz gorzej. Ząb nie dokucza mi cały czas, jedynie kiedy jem albo piję, a nawet wtedy wygląda to dosyć zdradliwie bo czasem wydaje mi się że wszystko wróciło do normy aż do pewnego momentu kiedy zakłuje tak bardzo że nie mogę tego ukryć. Do jakiego powinienem się udać?
#2016-03-24 01:06:13 

mocnoslaba

Użytkownik

Hej! Nie brzmi to ciekawie. Kiedyś miałam podobne objawy i nie obyło się bez kanałowego, bo ząb był w środku tak zniszczony że nie udało się go połatać. Na całe szczęście zajmuje się mną dobry specjalista i było bezboleśnie i niedrogo. Chodzę do Bajkodentu, bo to według mnie najlepszy stomatolog w Poznaniu który leczy zęby bardzo skutecznie. Pozdrawiam.
#2016-03-24 03:34:40 

MiecznikONA

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówczynią. Dawniej przez parę dobrych lat nie mogłam znaleźć sensownego dentysty i tak błądziłam od gabinetu do gabinetu, aż koleżanka poleciła mi Bajkodent. Chodzę tam już od dawna i stwierdzam na podstawie doświadczeń że nie ma lepszego stomatologa estetycznego w Poznaniu niż oni. Kiedy od nich wychodzę jestem zawsze zadowolona i nie boję się że coś źle zdiagnozowano albo zanidebano.
#2016-03-24 04:33:00 

Miejskiszef

Użytkownik

Okej, dzięki za wypowiedzi. Chyba chodziła tam moja babcia żeby zrobić sobie implanty, bo nazwa brzmi dosyć znajomo. Wracając do mnie bardzo obawiam sie kanalowego. Podobno wtedy zab sie zatruwa i jest to dosyc ryzykowne, a sam zabieg bardzo bolesny. Przeczytalem ze po wszystkim zab pozostaje martwy. Co to tak naprawdę oznacza?
#2016-03-24 06:30:47 

mocnoslaba

Użytkownik

Sposób w jaki bedzie przeprowadzony zabieg zalezy od dentysty, mnie nie bolalo, a dobre zatrucie zęba jest bezpieczne i nie ma się czego obawiac. Po zabiegu ząb jest martwy, czyli pozostaje sobie osadzony w szczęce, ale jest pozbawiony czucia.
#2016-03-24 08:12:58 

Miejskiszef

Użytkownik

I nie wypadnie mi z czasem? Nie zgnije ani nic z tych rzeczy?
#2016-03-24 10:20:17 

mocnoslaba

Użytkownik

Oczywiscie ze nie :P. Ktoś tu się bardzo mocno boi. Najlepiej pójdź do dentysty, niech on to obejrzy i wszystko Ci powie. Równie dobrze moze okazac sie ze nie bedziesz musial miec kanalowego ale jesli juz to naprawdę nie masz sie czego obawiac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015