#2016-03-30 01:55:23 

Sosen

Użytkownik

Cześć, szukam taniego przewoźnika w centrum Warszawy. Trasa nie jest długa, ale z ważnych przyczyn zdrowotnych nie będzie mnie wówczas w mieście, dlatego zależy mi na tym, by firma była uczciwa i wszystko dowiozła pod wskazany adres określonego dnia. Potrafi polecić ktoś taką firmę? Pozdrawiam i z góry dziękuję.
#2016-03-30 04:47:09 

Bubu

Użytkownik

Nie możesz poprosić rodziny etc by nadzorowali przeprowadzkę? Ja wychodzę z założenia, że ludzie są z natury dobrzy, ale nikomu nie warto bezgranicznie ufać. Zakres niepewności zawsze dobrze mieć.
#2016-03-30 07:11:02 

Sosen

Użytkownik

Niestety nie, moja rodzina mieszka w Poznaniu. To trochę za daleko, by ich angażować. Szczególnie, że rodzice sami są schorowani, a siostra siedzi w Wielkiej Brytanii. Tak to już dzisiaj jest, że trzeba wszystko ogarniać samemu, inaczej jest problem.
#2016-03-30 08:55:26 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Ja korzystałam z usług tej firmy: http://transportwiki.com.pl/bagazowka-warszawa/, masz od razu linka do wykazu czym konkretnie się zajmują. Wyceniają wszystko przez telefon, ale możesz wysłać smsa, też odpiszą. Tutaj więcej o samej firmie: http://transportwiki.com.pl/o-nas/. Moim zdaniem bardzo porządni panowie, nie bałabym się nawet antyków z nimi wieźć. Ogólnie nie mam zastrzeżeń. Nie wykasowali mnie nawet za bardzo.
#2016-03-30 09:52:59 

GarnczekZłota

Użytkownik

Ja też przewoziłem swój dobytek życia hahah z tą firma, więc mogę polecić. Mega fajnie, że za czekanie nie doliczają dodatkowych opłat, bo to by mnie zabiło chyba ;P
#2016-03-30 10:20:51 

Sosen

Użytkownik

Ok. Ok. Dzięki bardzo za odpowiedzi. Też już wcześniej słyszałem o tej firmie, ale nie lubię tak w ciemno komuś powierzać swoich rzeczy. Szczególnie, że mam parę obrazów, które są dość cenne. Postaram się przedzwonić do tej firmy, zobaczymy ile mi tam wyliczą za przewóz. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015