#2016-03-30 05:36:10 

Kaziulek

Użytkownik

Zgromadziłem trochę oszczędności, które trzymam jak większość Polaków w domu. Wiem, że to nie do końca rozsądne, dlatego chciałbym w coś zainwestować. W coś co nie tylko podtrzyma mój kapitał, ale także w niedługiej perspektywie przyniesie mi zyski. Proszę o jakieś ciekawe porady lub kontakt do osób, które tego rodzaju przedsięwzięciach pomagają.
#2016-03-30 05:48:17 

meskikawaler

Użytkownik

Jedno jest pewne, że trzymanie dużej gotówki w domu na pewno nie jest rozsądne. Ale o tym już wiesz. Tobie przyda się z całą pewnością dobry doradca finansowy, który wskaże ci najlepszą drogę inwestowania. Teraz na rynku jest mnóstwo ofert, które pozwalają ochronić kapitał.
#2016-03-30 06:48:10 

słitaśna

Użytkownik

Spora liczba naszych rodaków nie interesuje się rynkiem finansowym i nie bardzo orientuje się w tej tematyce. Dlatego tak jak kolega mówił, warto omówić kwestie inwestycji z doradcą. Ten na pewno ma więcej informacji, doświadczenia i zmysłu do inwestowania.
#2016-03-30 08:04:52 

GarnczekZłota

Użytkownik

Z tego co słyszałem bardzo dużym powodzeniem w ostatnim czasie cieszą się akcje pracownicze, które przynoszą zyski w średnim terminie. Ci, którzy interesują się finansami wiedzą co mam na myśli.
#2016-03-30 09:57:31 

mocnoslaba

Użytkownik

Praktycznie w każdym banku można spotkać ofertę związaną z inwestycjami, ale tutaj tkwi mały haczyk, bo są to propozycje obarczone dużą ilością opłat. Jak ostatnio przeliczyłam sobie taki pakiet kupna i sprzedaży akcji, to niestety niewiele by mi zostało w ostatecznym rozrachunku.
#2016-03-30 11:26:23 

maksmaksof

Użytkownik

Według mnie opcja z doradcami jest na ten moment najlepsza i radzę ci z nich skorzystać. Oni doskonale wiedzą w co zainwestować 100 tysięcy i co więcej osiągnąć przy tej okazji bardzo duży zysk.
#2016-03-30 12:23:23 

Bubu

Użytkownik

Inwestycje można już prowadzić mają kilka tysięcy złotych. To oczywiście nie gwarantuje dużej stopy zwroty, ale jest to już początek do poważnego grania finansowego. Dobre rady i to rady doświadczonych inwestorów przydadzą się każdemu, kto chce być zauważonym na rynku finansowym, osiągając zyski i podejmując wyważone i pewne decyzje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015