#2016-04-04 03:05:30 

Fighter

Użytkownik

Cześć! Mam straszny kłopot, otóż prywatnie chciałem się rozliczać w tym roku, ze wszystkich podatków itp. ale nie radzę sobie kompletnie z prowadzeniem księgowości i postanowiłem, że jednak się do kogoś zwrócę. Wpisywałem w przeglądarkę Poznań biuro rachunkowe ale nie udało mi się nic znaleźć, tzn. było kilka ofert, ale wolałbym, żeby ktoś mi bezpośrednio wkleił link jakieś sprawdzonej firmy, albo coś polecił. Bo jednak nie chcę iść ze swoimi rachunkami, dokumentami itp. do kogoś nieznanego i niepoleconego wcześniej.
#2016-04-04 04:09:09 

Kaziulek

Użytkownik

Polecam gorąco kancelarię rachunkową Sigmę, która jest niezwykle sprawna i doskonale się sprawdza. Korzystaliśmy z ich usług już wielokrotnie i za każdym razem bardzo dużo nam pomogli i wyłapali kilka krytycznych błędów w obliczeniach itp. Także naprawdę, jeśli chodzi o usługi księgowości i ich inny profil usług, nie mają sobie równych ;)
#2016-04-04 05:45:06 

GarnczekZłota

Użytkownik

Interesujące, również ostatnio szukałem biura obrachunkowego z Pobiedziska i niestety nic nie mogłem znaleźć. Również przyjrzę się Sigmie, tzn. sprawdzę ich stronkę internetową, popytam o warunki nawiązania współpracy itp. Całe szczęście, że zdarza mi się jeszcze przeglądać fora internetowe ;)
#2016-04-04 08:43:11 

Fighter

Użytkownik

Bardzo dziękuję za szybką i rzetelną pomoc ;) Skoro tak ciepło o niej się wypowiadasz, to myślę, że również postaram się z nimi nawiązać współpracę i powierzyć im swoją dokumentację. Właśnie na takiej firmie, tzn. rzetelnej i profesjonalnej mi zależało. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam ;)
#2016-04-04 10:23:33 

Bubu

Użytkownik

O matko, ja też chciałem samodzielnie prowadzić rachunki itp. jednak szybko okazało się, że księgość jest zdecydowanie nie dla mnie. Zrobiłem nawet kilka kursów, żeby nauczyć się liczyć i zarządzać finansami, używając specjalistycznych programów komputerowych, no ale nic z tego.. mam chyba jednak stricte głowę humanistyczną i chyba w końcu zaczynam się z tym jakoś godzić ;)
#2016-04-04 11:48:24 

fajnasabina

Użytkownik

Ja też się w ogóle nie mogę połapać w liczeniu i obliczaniu tego wszystkiego, lepiej zostawić to specjalistom
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015