#2016-04-04 04:43:20 

Fighter

Użytkownik

Jak wyżej. Musze bardzo pilnie sprzedac auto BMW E46 rocznik 2004 dlatego że mam super okazję na zakup innego samochodu i potrzebuje kasy żeby wpłacić a okazja jak to okazja, może się nie powtórzyć hehe :P Dlatego jak ktoś ma jakieś sprawdzone komisy czy też skupy aut byłbym wdzięczny. Obojetnie czy będzie to jakiś skup samochodów w Sopocie czy też autokomis w Słupsku jestem w stanie podjechać, byle szybko i wiadomo w jak najlepszej cenie. Proszę bardzo o pomoc bo sprawa pilna :)
#2016-04-04 06:19:55 

Kaziulek

Użytkownik

Hej również witam. Generalnie tak jak mówisz, ja też szukałem swego czasu czegoś takiego i generalnue znalazłem taką fajną firmę z Wrocławia której usługi obejmują właśnie skup samochodów i sprawa wyglada tak, że dla tej firmy to nie ważne gdzie mieszkasz tylko oni mają swoich pracowników którzy przyjeżdżają na miejsce i oglądają auto, wyceniają i biorą je od ciebie. A jak chcesz wiedzieć wcześniej ile ewentualnie możesz dostac za nie kasy to sytuacja jest takja ze możesz sprawdzić u nich na stronie internetowej bo tam jest taki formularz online gdzie musisz podać różne dane dotyczące auta czy też wgrac nawet zdjęcia. Dużo piszę, a nie powiedziałem najważniejszej rzeczy. Ta firma to superautomarket, jak wpiszesz w googla to ci się więcej info wyświetli. Mam nadzieję że pomogłem.
#2016-04-04 08:08:56 

Fighter

Użytkownik

Dzięki, wszystko wygląda spoko. Nie mogłem za bardzo natrafić właśnie na coś takego, czasem się zdarza, że się ogłaszają w gazecie czy gdzieś, ze skupują auta za gotówkę, a tu widać że firma jest profesjonalna.
#2016-04-04 08:53:38 

Kaziulek

Użytkownik

Siema ludzie. A ja mam takie pytanko czy też ta firma skupuje auta z Krakowa bo ja jestem właśnie z tego miasta i jednak Wrocław to dość daleko, a też mam taką sytuację z autem jak kolega powyżej i pilnie bym sprzedał w jakimś sprawdzonym miejscu gdzie dobrze płacą.
#2016-04-04 11:29:46 

Kaziulek

Użytkownik

Tak jak wyżej jest napisane, lokalizacja nie ma znaczenia i możesz spokojne sprzedać im auto nie ruszając czterech liter nawet z Pcimia dolnego :D
#2016-04-04 12:18:21 

GarnczekZłota

Użytkownik

Dobre porównanie :D Dzięki za pomoc i pozdro :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015