#2016-05-04 06:40:58 

Fighter

Użytkownik

Witam! Czy ktoś z forumowiczów wynajmował może kiedyś jacht? Chodzi mi bardziej o oferty czarterowania w innych krajach bo jak to w Polsce wygląda to wiem. Generalnie jak wygląda stan tych jachtów, one nie są jakieś paskudne, bo wiadomo, jak wynajmowane to różnie ludzie traktują później te łajby.
#2016-05-04 08:29:07 

fajnasabina

Użytkownik

Dużo zależy od tego gdzie wynajmujesz, jak firma jest profesjonalna i dba o swój sprzęt to pewnie nie będzie problemów, ale szczerze to nie raz korzystałam z czarterowania i jeszcze nigdy nie narzekałam, fakt ze czasem trochę odrapane były te łodzie, ale też bez przesady.
#2016-05-04 09:55:35 

Kaziulek

Użytkownik

Super w ogóle jest wynajem jachtów, można się poobijać gdzieś na pięknych i ciepłych wodach z widokiem, o który trudno w Polsce. Ja ogólnie bardzo polecam Chorwację, choć super jest też w Grecji, ale za to troszkę ceny wyższe. Chorwacja to taki idealny jak dla mnie stosunek ceny do jakości :D
#2016-05-04 10:19:40 

Fighter

Użytkownik

Muszę popytać znajomych, może kogoś będą w stanie polecić. Mam kilku zapalonych żeglarzy, ale nie wiem czy kiedyś korzystali z takich ofert. Tak czy inaczej dzięki wielkie za pomoc i zaangażowanie. Swoją drogą ja właśnie brałem pod uwagę Grecje bo te wysepki są mega kuszące.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015