#2016-05-11 07:24:08 

fajnasabina

Użytkownik

Mam na sprzedaż samochód z 2003 roku w bardzo dobry stanie. Wiadomo że auto w takim wieku nie jest w stanie salonowym ale dbałam o nie i na bieżąco wszystko było wymieniane. Obtarć ani wypadków i uszkodzeń nigdy nie było, silnik pracuje równo i cicho, auto odpala szybko bez utrudnień. Patrzyłam na ceny jakie mają te auta w sieci i za podobną dałam kilka ogłoszeń. Zainteresowanie jest, ale wszyscy próbują zbijać cenę poniżej progu jaki mnie interesuje. Co prawda nie umiem się targować no ale kiedy słyszę „daję tyle i tyle i odjeżdżam” mówię że cena jest inna a oni i tak uparcie cwaniakują. Są jakieś inne sposoby żeby w miarę szybko znaleźc dobrego kupca?
#2016-05-11 08:07:27 

Fighter

Użytkownik

Świetnie cie rozumiem bo kilka razy sprzedawałem samochody i zawsze mialem problem z takimi ludzmi. Przyjezdzaja i próbują mi zaaplikować swoje zasady. Skoro jest ustalona cena powiedzmy 20 000 to za 10 000 im nie sprzedam to chyba jasne, no ale co poradzisz. Druga strona medalu jest taka że jeśli twoje auto rzeczywiscie wymaga wkladu finansowego bo co w nim nie gra to wtedy wypada opuscic cene i sie nie upierac. To ze jakis tam model kosztuje duzo moze oznaczac ze jest naprawde odpicowany. Tak czy inaczej ostatnio sprzedawałem juz nie prywatnemu kupcowi a firmie skupującej i jestem o wiele bardziej zadowolony.
#2016-05-11 09:01:45 

Kaziulek

Użytkownik

Dobrze piszesz, ale często bywa tak ze doczepiaja sie do rzeczy ktore w aucie 10 letnim po prostu takie są jak np wytarty przycisk czy wytarty fotel. Lepiej zeby nikt nie znalazł w aucie szczeliny pozwalającej negocjować cenę bo wtedy zaczyna sie jazda ;]. Pisałeś o skupie, wolno spytać jak się nazywa i na jakich terenach działa?
#2016-05-11 09:49:51 

fajnasabina

Użytkownik

Też proszę o taką informację bo czytałam że ostatnio robią się one coraz bardziej powszechne a oferowane przez nich ceny sa lepsze nic prywatnych kupców.
#2016-05-11 11:19:10 

Fighter

Użytkownik

Mieszkam na Przymorzu w Gdańsku, a tu jest strona firmy: http://skupautpomorskie1.pl/. Zaoferowali mi najlepszą cenę, dokładnie taką jakiej oczekiwałem co się bardzo rzadko przecież zdarza. Najbardziej jednak podobało mi się że w ciągu 2 godzin był u mnie przedstawciel firmy który wycenił auto i w zasadzie mogłem w jeden dzień je sprzedać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015