#2016-05-19 23:16:23 

Kaziulek

Użytkownik

Witam serdecznie. Interesuje mnie firma, w której mógłbym złożyć naprawdę gigantyczne zamówienie na kamień. Bardzo mi zależy na profesjonalnej firmie, która może dostarczyć naprawdę dużo kamieni i do tego w najwyższej jakości. Czy ktoś na forum zna, taką firmę? Proszę o pomoc w poszukiwaniach.
#2016-05-20 02:00:10 

Bubu

Użytkownik

Jeśli chodzi o kamieniarstwo Poznań ma jedną świetną firmę do której możesz się zgłosić. Polecam, żebyś wszedł sobie na stronkę uniquestone.pl i tam się bezpośrednio z nimi kontaktował, odnośnie zamówień itp. myślę, że bez problemu zamówisz dozwoloną ilość i to w najwyższej jakości.
#2016-05-20 02:34:48 

Kaziulek

Użytkownik

Właśnie głównie chciałbym postawić na granit Poznań mnie w tym momencie bardzo pozytywnie zaskoczył, bo nie wiedziałem, że jest tam taka profesjonalna i międzynarodowa firma. Bardzo dziękuję za namiary, na pewno skorzystam i w niedalekiej przyszłości zacznę się z nimi kontaktować w sprawie zamówienia.
#2016-05-20 05:06:05 

Mrocznymocarz

Użytkownik

Mi też by się przydał kamień hurt jakiś od razu najlepiej, bo mam pewną inwestycje na oku i by doskonale było zaopatrzyć się w dużą ilość kamienia, by w ogóle zacząć pracę odnawiające.. może też się zgłoszę do tej firmy i zobaczę jaką mają dokładnie ofertę.
#2016-05-20 07:27:03 

maksmaksof

Użytkownik

Może nie do końca na temat, ale tak uznałem, że może coś innego napiszę: też kochacie kamień i ogólnie dobrze czujecie się w pomieszczeniach zrobionych z kamienia? Jak kiedyś byłem w takim dworku, który prawie cały był zrobiony z kamienia, to normalnie tak się cudownie w nim czułem.. od razu sobie pomyślałem, jak to cudownie kiedyś musiało być, jak się spało w kamiennych fortecach, czy też zamkach :D
#2016-05-20 08:11:35 

4g4t4

Użytkownik

Ja zdecydowanie bardziej wolę wygodę i nowoczesne wnętrza, czy też wręcz luksusowe wnętrza.. ;) Jakoś kamień jest dla mnie trochę zbyt surowy, ale z ciekawości zapytałam męża co o tym myśli i on o dziwo też jest na tak, i podoba mu się taka koncepcja. Także może to taka Wasza męska domena, hehe :P My kobiety dużo bardziej woliny wygodę i estetykę ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015