#2016-06-08 05:34:45 

skryta

Użytkownik

Witam, szukam fachowców, którzy zrobią podłagę w nowym mieszkaniu. Zależy mi na dobrej robocie. Nie chcę, żeby później coś mi się psuło. Czy ktoś zna firmy w Katowicach godne polecenia?
#2016-06-08 06:39:09 

słitaśna

Użytkownik

Musisz uważać. Wiele osób podaje się za specjalistów w branży, a potem tylko przedłużają robotę i wyciągają pieniądze. Ja się tak nadziałam, ale może dlatego, że nie jestem obeznana w branży. Pewnie ktoś kto ma dośwoadzcenie w budownictwie, wie kogo zatrudnić.
#2016-06-08 08:44:51 

Mrocznymocarz

Użytkownik

Musisz się zastanowić co byś chciałą położyć na tej podłodze. Czy panele czy deski czy parkiet. Jeżeli chozi o deski podłogowe Katowice F4 słyną z najlepszych fachowców. To samo dotyczy parkietu W Katowicach nie będziesz miałą problemu ze znalezieniem odpowiedniej firmy. Nie masz się czym przejmować. Współpracowałem z kilkoma i zawsze byłem zadowolony. Oczywiście zawsze warto odpowiednio wywarzyć stosunek jakości do ceny.
#2016-06-08 08:57:46 

Kaziulek

Użytkownik

Tak, zgadzam się z przedmówcą. Wiadomo, nie ma sensu przepałącać, ale najtaniej zazwyczaj nie znaczy dobrze. Warto o tym pamiętać przy wyborze odpowiedniej firmy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015