#2016-06-08 03:40:24 

Kaziulek

Użytkownik

Sezon zimowy definitywnie się zakończył, a więc czas na zakup nowego sprzętu :P Heh, mam nadzieję po prostu, że kupując na wiosnę trochę zaoszczedze ;) sporo jeszcze na nartach, a teraz naszła mnie ochota na spróbowanie swoich sił w przyszłym sezonie na snowboardzie. Czy możecie mi polecić gdzie kupować taki sprzęt. Nie hce kupować w zwykłych sklepach bo wydam majątek, raczej szukam sklepów online, tylko chce mieć pewność, że sprzedawany tam sprzęt je porządny. Gdzie kupujecie w sieci swój sprzęt?
#2016-06-08 04:57:39 

4g4t4

Użytkownik

Ja niedawno szukałam rowerów marki Kettler i znalazłam ciekawą ofertę na stronie supersportowy.pl, ostatecznie zdecydowała się na zakup tam i jestem bardzo zadowolona, a widziała, że mają tez sprzęt naciarski tam, więc zapewne ogólnie mają porządne rzeczy, zobaczy może ci się spodoba.
#2016-06-08 06:44:06 

GarnczekZłota

Użytkownik

kupowanie sprzętu zimowego świeżo po sezoni naprawdę nie jest głupie. Ja osobiście wolę jednak na własne oczy widzieć co kupuję. Jeśli chodzi o sklep snowboardowy Poznań ma jedno takie miejsce, które też chyba prowadzi swój sklep online, na pewno tam sprzęt jest porządny, jak tylko doiem się jaka to strona to dam znać ;)
#2016-06-08 08:00:47 

MiecznikONA

Użytkownik

Gdzie planujesz uczyć się jazdy na desce tak w ogóle? ;) ja też od lat już marzę o tym żeby nauczyć się jeddzic na takim sprzęcie, ale jakośc marzenia odkładam ciągle na później. Odsstrasza mnie trochę cena takiego sprzętu, jak naprawdę znajdziesz coś dobrego i taniego to daj znać.
#2016-06-08 08:29:00 

Kaziulek

Użytkownik

Generalnie kilkadziesiąt ilometrów od siebie mam taki niewielki stok, który jest idealny do nauki jazdy, szkółka snowboardu też tam jest, z ciekawości chce spróować, może mi się to spodoba. Oglądałem już trochę sprzętu w tradycyjnych sklepach, ale ceny mnie zwaliły z nóg dlatego pytam o to gdzie warto kupić, dzięki za ten link, na pewno się temu przyjrzę dokładnie.
#2016-06-08 10:44:34 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Chyba naprawdę warto kolego bo ja tutaj http://supersportowy.pl/16-trekkingturystyczne kupowałem ciekawy sprzęt dla siebie i jak dla mnie nie wydałem specjalnie dużo, a akcesoria świetnie się sprawdzją i są solidne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015