#2016-06-17 03:15:20 

Słodkowodna

Użytkownik

Czesc:) własnie rozwiązali moja firme i zostałam bez pracy. od zawsze uwielbiałam piec i marzyłam o własnej cukiernio-kawiarni, więc za pieniądze z odprawy postanowiłam zrealizować marznie. mam juz lokal kupiony okazyjnie, ale wnętrze nie nadaje się na kawiarnię. Stąd moje pytanie do Was, kochani znacie jakiś specjalistów od aranżacji wnętrz z Wrocławia lub okolic, którzy są godni polecenia i pomogliby mi tam urządzić przytulne miejsce? Czekam z niecierpliwością.
#2016-06-17 05:23:11 

Kaziulek

Użytkownik

Tak to jest jak kobieta zabiera sie do biznesu, pierwsze co sie robi, to dokładny biznes plan i szuka sie zaadaptowanego budynku, a nie takiego, co potrzebuje przeróbek i aranżacji wnętrz, i sama powiedz, co Ci z tego przyszło, że tanio kupiłaś budynek?!
#2016-06-17 05:39:09 

skryta

Użytkownik

Sporo ryzykujesz, ale podoba mi to, ze podjęłaś problem realizacji marzenia, na rynku jest sporo różnych biur projektowych, może, wejdź na ich strony i porównaj zrealizowane przez nich projekty i zapytaj o wycenę.
#2016-06-17 08:12:35 

4g4t4

Użytkownik

Tak, jasne, na papierze to wszystko wygląda ładnie wiadomo,ze kazdy da jak najniższą cenę i jak najkrótszy termin realizacji, zeby tylko zdobyc klienta. Gorzej z dotrzymaniem terminów, a cena tez nagle robi sie większa. Remontowałem ostatnio swój domek jednorodzinny i cos o tym wiem, nie życzę nikomu takiej ekipy remontowej.
#2016-06-17 09:27:06 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Ale że Ty miałeś pecha to nie znaczy ze wszystkie firmy sa nagle złe i nierzetelne. Znam fajne biuro projektowe, które zrealizował juz wiele projektów zarówno architektonicznych, jak i przebudowy i aranżacji wnętrz, biuro nazywa sie yv design, na pewno Ci pomogą. Mi pomogli przy realizacji inwestycji firmowych, zresztą co ja Ci będe mowił, wejdź na http://www.yvdesign.pl/referencje-yv-design/ i poczytaj sobie ich referencje.
#2016-06-17 10:24:40 

słitaśna

Użytkownik

No proszę, całkiem fajna stronka z tego wdze wspomniana przez kolegę firma zajmuje sie tez projektowaniem mebli na zamówienie, a ja właśnie jestem na etapie aranżacji kawalerki i szukam jakichś nietuzinkowych mebli, musze sie tam zgłosic i zobaczyć, co ciekawego mi zaproponują, pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015