#2016-06-30 09:25:22 

Miejskiszef

Użytkownik

Ostatnio widziałem gdzieś w necie kolekcję pendrivewów w nietypowych kształtach i z różnych materiałów. Bardzo mi się to spodobało i pomyślałem, że fajnie byłoby takie coś mieć zamiast breloka do kluczy. Zrobiłem szybki research i trafiłem na różne oferty ale nie jestem pewien co do jakości. Kojarzy ktoś jakiś sprawdzony sklep?
#2016-06-30 11:41:13 

Słodkowodna

Użytkownik

Też mi się podobają takie rzeczy. Są nawet pendrive drewniane, w sumie jestem bardzo „eko” więc takim gadżetem bym nie pogardziła. Nie wiem niestety gdzie można je kupić. W zwykłych sklepach z elektroniką są raczej standardowe modele i takie cuda to chyba na jakieś specjalne zamówienie... Kojarzę, że znajomy miał kiedyś pendrive ze skóry ale nie umiem teraz powiedzieć gdzie go sobie kupił
#2016-06-30 12:15:17 

Kaziulek

Użytkownik

Siedzę trochę w wątku pamięci reklamowych i myślę, że mogę coś poradzić. Kilka razy zamawialiśmy w firmie sporo na stronie pendrive-usb.com. Mają uczciwe ceny i są elastyczni. Dokładnie nie pamiętam, ale sądzę, że mogą mieć w ofercie modele skórzane czy z drewna. Musiałbyś tam zajrzeć i poszukać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015