#2016-06-30 04:01:28 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Mąż od jakiegoś czasu ma wysoki cukier we krwi pomimo tego, że jest na diecie. Pilnuję go i przypominam. Ale nadal nic się nie zmienia. Nie wiem, co robić, bo boję się się, że będzie gorzej, jak nic z tym nie zrobimy. A on twierdzi, że nie chce się leczyć, bo nie ma powodu do obaw. On dobrze się czuje i tak mu wygodnie. Co mogę zrobić w tej sytuacji?
#2016-06-30 04:43:55 

fajnasabina

Użytkownik

Cierpliwie porozmawiaj z mezem, wytłumacz mu, ze jego zdrowie jest dla ciebie wazne. Może wtedy przekona się, ze powinien cos z t tym zrobic. Być może nie zauwaza, ze to jest duzy problem i dlatego tak się zachowuje . Mezczyzni zwykle nie chca chodzic do lekarzy i powtarzaja, ze im samo przejdzie, tu tak wcale być nie musi.
#2016-06-30 05:04:44 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Rozmawiałam z nim już wiele razy. On nadal swoje. Mówi, że nie ma czasu (pracuje zawodowo nawet po 11h) i że nie ma sensu się martwić o jakieś głupstwa. Zawsze był uparty, ale teraz?
#2016-06-30 07:32:42 

maksmaksof

Użytkownik

Kiedyś z moją szwagierką kupiliśmy mojej żonie wyjście do SPA i dodatkowo badanie USG piersi. Żona patrzyla z niedowierzaniem, ale teraz mówi, że to miłe, że ktos dba o nią. Jak poszła robic USG piersi w Krakowie to się okazalo, że jest mała zmiana. Niegroźna, ale nadal pozostaje pod obserwacja. Może pomyśl, czy aby nie zrobić tego w formie prezentu. A nuż się uda. Wiem, że jak robi się badania USG regularnie, to wtedy łatwiej wyłapać zmiany. I najlepiej, żeby cały czas prowadził sprawę ten sam lekarz.
#2016-06-30 10:27:17 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Kupiłam mężowi ostatnim razem karnet na siłownię, bo wspominał, że kiedyś chciałby zacząć chodzić. To miesiąc leżał na stoliku w korytarzu, a potem ja zaczęłam chodzić. Mąż mówił, że obowiązki i obowiązki w pracy. I w sumie bez zmian.
#2016-06-30 12:28:07 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Jak szukasz doświadczonego diabetologa, to możesz zajrzec na te strone http://www.nzozrevita.pl/konsultacje/diabetolog/ i zobaczyc, kto przyjmuje prywatnie. Znajomi korzystają z poradni u nich i sa zadowoleni. A tez już byli prawie ze na skraju zalamania nerwowego. Doswiadczeni lekarze i specjalistyczne badania to w wielu wypadkach konieczność.
#2016-06-30 13:39:19 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Dzięki za link, widze, że to ludzie z doswiadczeniem. Pozostaje jeszcze kwestia, by go tam zaciagnac,ale mam nadzieję, że rozsadek weźmie górę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015