#2016-07-01 02:11:14 

fajnasabina

Użytkownik

Cześć Wam wszystkim na tym forum ;) Mam taką kwestię i ogólnie dylemat, otóż, urządzam sobie od podstaw nasz dom i już wybrałam większość mebli itp. ale teraz czas na takie dodatki jak obrazy itp. Ale powiem Wam szczerze, że nie znam się kompletnie na tym (nie znam się na sztuce) i najchętniej bym zgłosiła do jakieś firmy, żeby przedstawili jakąś ofertę i coś doradzili ;) Ale nie wiem do kogo się zwrócić z tym.. może ktoś na forum mi coś doradzi? ;)
#2016-07-01 04:43:25 

MiecznikONA

Użytkownik

Szczerze powiem, że ja też miałam z tym problem, ale w końcu wybrałam m.in. nowoczesny obraz do sypialni i kilka innych do salonu. Efekt jest dla mnie bardzo zadowalający ;) Ogólnie to warto inwestować w takie obrazy i w sztukę dodaje ona bowiem dużo klasy i daje super efekty końcowe w domu.
#2016-07-01 05:42:50 

Kaziulek

Użytkownik

Ja od najmłodszych lat jestem miłośnikiem sztuki i nie wyobrażam sobie, żeby nie było niektórych dzieł w moim domu. Szczerze, to są one dla mnie wisienką na torcie i już wiele razy słyszałem od znajomych i rodziny, że doskonale się komponują z wystrojem itp. Zamawiałem obrazy m.in. na ramarama.pl i chyba jeszcze jeden obraz stamtąd zamówię, bo widzę, że poszerzyli swoją ofertę ;) Mają naprawdę super ceny i bardzo ładne obrazy.. w tym niektóre repliki.
#2016-07-01 07:26:28 

GarnczekZłota

Użytkownik

U mnie takim wyborem co prawda zajmuje się żona, ale wspólnie wybraliśmy oryginalny obraz na ścianę do salonu i trzeba przyznać, że bardzo fajnie się prezentuje ;) W ogóle to nie wiem czy ludzie są świadomi, ale takie szczegóły jak obraz i inne dodatki, to one mają jak dla mnie największy wpływ na klimat i atmosferę danego pokoju. Jak ktoś nie inwestuje w sztukę, oświetlenie itp. to bardzo dużo traci.
#2016-07-01 08:11:18 

fajnasabina

Użytkownik

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc Wam! :D No ja jestem właśnie osobą, co zawsze robi wszystko sama, ale co do obrazów to się delikatnie poddałam, bo po prostu nie wiedziałam czy się na tym znam.. ale weszłam sobie na te stronki co mi daliście i w końcu wiem czego chcę.. ;) Już mam upatrzony jeden obraz! :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015