#2016-07-01 00:19:39 

Bubu

Użytkownik

Cześć, mam do wszystkich smakoszy kawioru pytanie: gdzie kupić naprawde dobry i sprawdzony kawior z dobrych połowów w internecie? Szukam szukam i kilka opcji znalazłem ale chciałbym mieć pewność co do jakości takich wyrobów dlatego pytam o szczere opinie osób, które coś już tam zamawiały i próbowały. Oczywiście pewnie głównie faceci będą się wypowiadać, bo to oni uwielbiają kawiorek ;)
#2016-07-01 02:22:32 

Sosen

Użytkownik

Ty kawiorek to może być chleb z piekarni. Dobry kawior kupisz bez problemu na Esturian.pl, tam są różne gatunki, takie które można trzymać otwarte tylko trzy dni i takie które nawet przez cztery tygodnie są przydatne do spożycia. Fajny jest tam wybór, jest jesiotr syberyjski no i tradycyjna ruska konserwacja, czyli małą ilością, szczyptą wręcz soli. Super sprawa
#2016-07-01 05:11:09 

meskikawaler

Użytkownik

a ja mam takie pytanie, ile kosztuje dobry kawior, na przykład w tym sklepie o którym wspomniałeś? interesuje mnie także taki lekko solony, bo taki jest najlepszy moim zdaniem. zawsze kupowałem gdzieś zagranicą, teraz chciałbym w Polsce kupić i żeby był najlepszy, bo mam bardzo wybredne podniebienie
#2016-07-01 06:41:02 

mocnoslaba

Użytkownik

A ja jestem kobietą i też jestem fanką kawioru. ;) Dobry kawior kupuisz już za około 120 zł, także naprawdę nie jest źle. Oczywiście jeśli ktoś chce od razu dużo ilość, na przykład pół kilo, no to kilka tysięcy musi wybulić. Ale dla prawdziwych koneserów to jest i tak gra warta świeczki. Ja jak jeżdżę na zjazdy miłośników kawioru to jestem jedyną kobietą, ale dzięki temu zawsze mam darmowe degustacje wszędzie ;) hłę hłe
#2016-07-01 08:59:00 

zwyczajnymarek

Użytkownik

rzeczywiście coraz częściej pojawia się dobrej jakości kawior w Internecie i bardzo dobrze bo bardzo trudno było tak jeździć bo jakichś luksusowych sklepach i szukać. a tak zawsze mogę kliknąć i mam z dostawą z jestiotra syberyjskiego albo ze stertleta. gorąco polecam te odmiany wszystkim miłośnikom dobrej kuchni
#2016-07-01 09:45:25 

Fighter

Użytkownik

Hehe wiadomo wyuczone podniebienie lubi dobrą ikrę ;))) ja bardzo polecam polski kawior z jesiotra, bo już jest u nas pakowany i końcowo produkowany. oczywiście z najlepszego gatunku rybek, najlepsze jajeczka. warto spróbować
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015