#2016-07-03 19:30:43 

Słodkowodna

Użytkownik

witam. chciałabym poznac wasze opinie na temat turnusów rehabilitacyjnych. czy dzieki wyjazdowi na turnus można rzeczywiście podreperować swoje zdrowie? nigdy nie byłam na żadnym tego typu wyjeździe, więc chętnie poznam rzetelne opinie i porady.
#2016-07-03 22:14:58 

GadamCzasem

Użytkownik

Jeśli chcesz wyjechać na turnus, to powinnaś zdecydować się na pobyt w dobrym i sprawdzonym ośrodku rehabilitacyjnym. Polecam Ci tanie turnusy rehabilitacyjne nad morzem w nowoczesnej klinice koło Gdańska. Można tam skorzystać z wielu róznych zabiegów rehabilitacyjnych, a także zrelaksować się w malowniczej okolicy. Ja uczestniczyłam rok temu w odbywającym się tam turnusie i pobyt tam bardzo mi pomógł. To miejsce bardzo przypadło mi do gustu, a jestem na ogół dość wybredną osobą.

#2016-07-04 01:13:15 

Słodkowodna

Użytkownik

a czy trzeba spełniac jakieś określone warunki, żeby dostać się na taki turnus? na przykład zwiazane z wiekiem albo stanem zdrowia.
#2016-07-04 03:33:41 

GadamCzasem

Użytkownik

Z tego co się orientuję, ten ośrodek wypoczynkowo rehabilitacyjny (http://www.klinika-rcv.pl/) jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które mają jakies problemy z kręgosłupem lub innymi narządami ruchu. Te problemy mogą być spowodowane m.in. urazami, interwencjami chirurgicznymi, a także trybem życia, np. siedzącym. Podobno nie ma ograniczeń wiekowych – w turnusach mogą uczestniczyć zarówno dorośli w róznym wieku, jak i dzieci.

#2016-07-04 04:55:15 

Słodkowodna

Użytkownik

rozumiem. myslę, że mam szansę zakwalifikować się na taki turnus. a co oprócz zabiegów ten ośrodek oferuje gościom?
#2016-07-04 07:03:29 

GadamCzasem

Użytkownik

Całkiem sporo. Chocby komfortowe pokoje oraz pełne wyżywienie. Oprócz zabiegów fizykalnych w ofercie znajdują się masaże oraz wyjazdy na basen i ćwiczenia w wodzie. A jeśli zdecydujesz się na turnus rehabilitacyjny all inclusive, to możesz liczyć na większą ilość masaży oraz więcej zajęć z terapeutą. Standard pokoi w ośrodku odpowiada hotelowym pokojom czterogwiazdkowym.
#2016-07-04 08:09:59 

Słodkowodna

Użytkownik

Brzmi ciekawie, ale wydaje mi się, że turnus all inclusive nie jest jednak na moją kieszeń. Możesz zdradzic, ile taki turnus kosztuje?
#2016-07-04 09:52:39 

GadamCzasem

Użytkownik

Nie jest wcale taki drogi jak mogłoby się wydawać. Koszt siedmiodniowego turnusu all inclusive to 2199 złotych od osoby.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015