#2016-07-14 05:10:07 

GarnczekZłota

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Działdowo

Wiek: 25

Witajcie, robię remont swojego mieszkania i szukam nowych inspiracji. Wyczytałem gdzies że coraz bardziej modne stają się fototapety. W pierwszej kolejności zabieramy się za remont kuchni i chcielibyśmy zastosować takie roziwązanie na szkle. Czy to się sprawdza? Jakie macie zdanie na temat takich produktów?
#2016-07-14 07:18:07 

Słodkowodna

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Grudziądz

Wiek: 33

u nas ten fartuch jest cały w szklanych panelach kuchennych i chyba nie ma lepszego rozwiązania. Zależy jak masz urządzone mieszkanie, czy kuchnia otwarta jest na salon, jaki masz styl czy gust i do jakich mebli jaką fototapetę chciałbyś zastosować, ale wszystko jest do zrobienia. Pod względem funkcjonalności u mnie sprawdzają się doskonale.
#2016-07-14 10:01:08 

Miejskiszef

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Poznań

Wiek: 23

Nas też moi znajomi namówili na takie rozwiązanie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oboje z żoną uwielbiamy rzeki i mosty dlatego w naszej kuchni wylądowała fototapeta Golden Gate, którą serdecznie polecamy to są ujęcia panoramiczne – czyli niskie, a długie i idealnie nadają się na fartuch w kuchni. Wtedy – tak jak wspominała przedmówczyni – musielibyście jedynie dopasować jeden styl do całego mieszkania. A szklane panele sprawdzają nam się genialnie. Wcześniej mieliśmy płytki i nie robiły takiego wrażenia. Parę kosmetycznych zmian w mieszkaniu przy remoncie odmieniło je o 180 stopni.
#2016-07-14 10:22:05 

skryta

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Nie podam

Wiek: 21

Ja jestem zakochana w uliczkach, więc do łazienki wybrałam fototapety uliczki francuskie, które idealnie skomponowały się z zaprojektowaną jasną przestrzenią. Z resztą – wizerunek każdy wybierze sobie według własnego uznania, ale jeśli chodzi o praktyczny aspekt montowania takich fototapet to ja jestem za – nadają klimat czterem kontom, a dodatkowo są łatwe w utrzymaniu i odporne na uszkodzenia mechaniczne.
#2016-07-14 11:08:11 

maksmaksof

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Moskwa

Wiek: 41

kiedy moja żona zaczęła namawiać mnie na fotografię na szkle nie byłem do końca przekonany, ale teraz dziękuję jej że mnie przekonała – nie ma lepszego rozwiązania. Rzadko zdarza się, żeby estetyczny wygląd szedł w parze z funkcjonalnością, a w tym przypadku tak jest. jeśli masz klimat w mieszkaniu że możesz zastosować fototapetę nie zastanawiaj się – zwłaszcza w kuchni nie widać brudu, a utrzymanie czystości nigdy nie było przyjemniejsze. Teraz to nawet ja mogę sprzątać :-)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015