#2016-07-22 05:58:58 

GarnczekZłota

Użytkownik

Hej… należę raczej do ludzi, którzy jak widzą słońce, to się chowają. Generalnie mógłbym w jakmś filmie robić za wampira, albo coś w ten deseń. W każdym razie, niestety, ale zwykłe rolety nie są ani trochę wystarczajace, żeby powstrzymać promienie słoneczne przed wpadaniem do domu, przez co ten się nagrzewa jeszcze bardziej, niż człowiek by chciał. Dlatego do Was pytanie, wiecie, jak się można przed tym diabelstwem nieco osłonić?
#2016-07-22 06:39:09 

Kaziulek

Użytkownik

Korzystaj ze słońca póki możesz, później będziesz narzekał na to, że plucha, że zimno i śnieg, a później, że galareta na drodze :P
#2016-07-22 07:36:54 

słitaśna

Użytkownik

Oj wyobraź sobie kolego, że są tacy, którzy wolą już chodizć i jeździc po galarecie, niż tkwić w upale… ja sama, jakbym mogła, wyniosłabym się najakaś Skandynawię, albo coś.
#2016-07-22 08:48:55 

Fighter

Użytkownik

To fakt… bez Klimy nie ma co. wiatrak niestety nie zawsze daje radę. Ja mam i duży wiatrak przy moim krześle,dodatkowo jeszcze klimatyzacja chodzi. Tyle ile tam roletami da się okno zasłonić, tyle zasłaniam.
#2016-07-22 09:35:42 

skryta

Użytkownik

Ale kto powiedział, że to trzeba mieć od razuę klimę, czy wiatraki :) Ja mam eleganckie plisowane rolety i wybrałam taki materiał, że idealnie rozpraszają to światło, że nawet refleksów na ekranie komputera nie mam :) Zdecydowanie fajne, funkcjonalne i nowoczesne rozwiązanie.
#2016-07-22 10:30:11 

GarnczekZłota

Użytkownik

To fakt, nieco słyszałem o tych plisach. Tylko jak to się rozkłada cenowo? Bo niestety… często się okazuje, że to co skuteczne kosztuje krocie..
#2016-07-22 11:03:21 

Kaziulek

Użytkownik

Siema! Ja się tak drobnie wtrącę. Akurat cennik plis okiennych wydaje się być bardzo w porządku. Ja zamówiłem do wszystkich swoich okien i nie kosztowało to wcale tak dużo, dltego z całego serca polecam te plisy! Masz możliwość ograniczyć do myślę 90% co najmniej promieni słonecznych :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015