#2016-07-25 23:15:36 

Kaziulek

Użytkownik

Wszyscy teraz mówią o dobrej zmianie, więc i ja z żoną taką postanowiliśmy zrobić. Planujemy zmienić naszą kuchnie nie do poznania i co nam chodzi po głowie, to zlew a granitu. Takiego jeszcze nie mieliśmy i po raz pierwszy postanowiliśmy, ze zainwestujemy w jakosc. Chciakem poznac Wasze opinie na temat tego wyrobu, czy rzeczywiście jest tak trwaly.
#2016-07-26 02:04:32 

słitaśna

Użytkownik

Jako kobieta, która przesiaduje w kuchni przez kilka godzin dziennie, mogę tylko wyrazic się o takim zlewie w samych superlatywach. Już dawno pozbywał się złudzeń, żę metalowe zlewy są funkcjonalne. Granit jest pod tym wzlgledem duzo lepszy. Zdecydowanie polecam.
#2016-07-26 04:18:18 

Kaziulek

Użytkownik

Zone interesuje jeszcze czy latwo się go czyści, bo z tym zawsze było trochę problemów, zwłaszcza z jakimiś sokami.
#2016-07-26 06:30:31 

słitaśna

Użytkownik

Tutaj na pewno nie będziecie mieli takich problemów. Oczywiście mam nadzieję, że robicie to na bieżąco :) W taki sposób zawsze najszybciej pozbędziesz się brudu. Ale porównując te dwa produkty, to również granit jest na czele w tej klasyfikacji.
#2016-07-26 09:22:42 

GarnczekZłota

Użytkownik

Ja też mam zlew z granitu i wygląda to naprawdę super. Kupiłem też meble pod kolor zlewu i baterie. Nawet nie wiecie jak to się wszystko pięknie komponuje. Mam teraz kuchnie jak z gazety czy innego katalogu. Znajomi pytają mnie ile too wszystko kosztowało, a ja im mówię zawsze że niewiele.
#2016-07-26 09:47:18 

mocnoslaba

Użytkownik

Ja miałam zawsze problem z tym, że aluminiowe zlewy nie były stabilne. Wszystko to jakieś lekkie i wystarczyło, że pod zlew dostało się trochę wilgoci i się zaczynało. Z granitem to już inna sprawa. Kupiłam sobie podwójny zlew w firmie Brenor Sp. z o.o. i od tego czasu kuchnia stała się moim ulubionym pomieszczeniem.
#2016-07-26 11:30:01 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Nie dziwie Ci się, bo u mnie tak samo było. Jeśli kolega miał jakieś wątpliwości co do zakupu takiego zlewu, to myślę, że te opinie już go przekonały. O jakość na pewno nie musi się martwić. To zlewy na lata. Mam nadzieję, że moje dzieci jeszcze będą mogły z nich korzystać, chociaż to będzie do zweryfikowania dopiero za jakiś czas :))))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015