#2016-07-27 05:44:07 

MiecznikONA

Użytkownik

Witam serdecznie, po ciąży moje ciało zmieniło się o 180 stopni. Wcześniej byłam szczupła, czułam się pięknie i atrakcyjnie. Urodziłam bobasa osiem miesięcy temu i do tej pory nie mogę wrócić do formy sprzed ciaży. Dieta, ćwiczenia oczywiście na porzadku dziennym. Co prawda zrzuciłam pare kilogramow, jednak moje cialo nie jest jedrne. Znacie jakieś sprawdzone sposoby na wymodelowanie sylwetki? Słyszałam o różnych zabiegach modelujących sylwetkę... Bardzo Was proszę o poradę!
#2016-07-27 07:41:46 

Cukiereczek

Użytkownik

Witaj, z tego co wiem, jeśli chodzi o modelowanie sylwetki Bydgoszcz jest miejscem, gdzie wykonują takie zabiegi. Polega to na rytmicznych ruchach, które mają pobudzić najgłębsze obszary, gdzie znajduje sie tkanka tluszczowa i celulit.
#2016-07-27 08:44:58 

Słodkowodna

Użytkownik

Koleżanka wyżej mówi chyba o gabinecie, z którym miałam do czynienia :) Jeśli rzeczywiście tym czego potrzebujesz jest masaż Bydgoszcz faktycznie godna jest polecenia.
#2016-07-27 11:06:51 

słitaśna

Użytkownik

Dzień dobry, swego czasu chodziłam w Bydgoszczy właśnie na zabiegi modelujace sylwetke. Wiecej info tutaj: http://gabinetkasprzak.pl/masaz/klasyczny/, przejrzyj sobie. Mozna się tez umowic na masaz banka chińską – po serii takich zabiegów miałam duzo bardziej elastyczna i jędrną skórę. Polecam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015