#2016-08-01 01:27:15 

Bubu

Użytkownik

Hej! Buduję właśnie dom, w takim bardziej klasycznym stylu. Nic wielkiego, ale zawsze to swoje wolnostojące cztery kąty :) I teraz przyszło na wybór odpowiedniej barierki na balkon. Sam powiem szczerze, że nie wiem, którą najlepiej by było wybrać. Zastanawiałem się raczej nad metalowymi, choć żona mi w brzuchu dizurę wierci o drewnianą. I co teraz zrobić?
#2016-08-01 03:15:02 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Małżonka ma rację! Do klasycznego domu tylko i wyłącznie drewniana balustrada. NIe wyobrażam sobie karykaturalnych stalowych jakichś tam barierek przy tradycyjnej konstrukcji.
#2016-08-01 03:56:18 

Kaziulek

Użytkownik

Koleżanka chyba nie widziała nigdy ładnych stalowych konstrukcji w takim razie, bo by zdanie zmieniła :) A co do kolegi. Ja też bym obstawiał za stalą nierdzewną. I myślę, że mam dla Ciebie dobre rozwiązanie. Jak się skontaktujesz z ludxmi, którzy są pod tym linkiem http://www.steelbud.eu/?balustrady-i-ogrodzenia,22 , to dostaniesz naprawde świetne bariery. Uczestniczysz w projektowaniu, więc będziesz mial dokladnie takie balustrady, jakie będziesz chciał, czy tam małżonka (wiadomo, daj jej trochę pouczestniczyc w tym projektowaniu, to wtedy poczuje, że ma nacoś wpływ).
#2016-08-01 06:23:25 

Fighter

Użytkownik

To fakt, my też u nich pamiętam zamaialiśmy na nasze maszyny potężne konstrukcje stalowe Wielkopolska o ile się orientuję to ich główny obszar działania, więc to tylko to, co nie. Ale generalnie jak masz możliwośc korzystać z ich usług, to śmiało:)
#2016-08-01 09:08:10 

Bubu

Użytkownik

No świetnie się to składa, bo akurat ja jestem spod Wronek :) Rzeczywiście ten pomyśł wciągnięcia żony w projektowanie to niezła myśl, dotychczas raczej ja się tym zajmowałem, a jak jej dam coś pomajstrować to może akurat się przkeona do tej stali. Dzięki za dyskusję, dla mnie bardzo owocna ;)
#2016-08-01 11:18:11 

Kaziulek

Użytkownik

Spoko, cieszę się, że mogliśmy pomóc :) Pamiętaj, że to jest najważniejsze, jak chcesz do czegoś przekonac kobietę, to daj jej na coś wpłynąć i coś poznać, to działa zawsze najlepiej, przynajmniej z mojego doświadczenia to wynika.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015