#2016-08-03 04:53:18 

4g4t4

Użytkownik

Tak jak w temacie jak widzicie kwestie audytów energetycznych do czego one są potrzebne i jak to wygląda od strony formalnej?
#2016-08-03 07:14:36 

MiecznikONA

Użytkownik

Przede wszystkim taki audyt energetyczny ma za zadanie zoptymalizować zużycie energii. Jeżeli będziesz starać się o dotacje na termomodernizację to taki audyt jest niezbędny. Pry kredycie tez jest bardzo często wymagany. Oczywiście każdy bank ma trochę inne zasady, ale generalnie to jest norma.
#2016-08-03 09:57:38 

słitaśna

Użytkownik

Podczas odbioru budynku jest wymagane świadectwo energetyczne. Dlatego taki audyt jest niezbędny. Zerknij sobie w przepisy i prawo budowlane. Jak chcesz inwestować musisz wiedzieć takie rzeczy, bo inaczej czekają cię kary. Nie ma co ryzykować.
#2016-08-03 10:12:09 

skryta

Użytkownik

Poza tym jak będziesz sprzedawać budynek to masz obowiązek przedstawić taki dokument nowym nabywcom. Takie są teraz przepisy. Dlatego wydaje mi się, ze bez audytu się nie obejdzie. wszyscy tego wymagają nie tylko banki.
#2016-08-03 10:22:28 

Kaziulek

Użytkownik

Kiedyś było dużo prościej. Zarówno jeśli chodzi o taki kredyt, jak i te niezbyt mądre przepisy. Same utrudnienia robią. Jakby nie można było budować po staremu. Wszystko oczywiście narzucone przez Unię Europejską. tak, to nie byłoby nikomu do niczego potrzebne, ale oni się czepiają. a kredyt możesz dostać tylko w walucie, w której zarabiasz. I pomyśleć, ze jeszcze piętnaście lat temu nie było tego typu problemów. Można było się łatwo dorobić na inwestycjach. Oczywiście jeśli dysponowało się jakimś tam konkretnym kapitałem.
#2016-08-03 10:42:17 

4g4t4

Użytkownik

No tak tez myślałam. Ciekawe ile mnie to wszystko wyniesie. niektórych rzeczy w ogóle nie wzięłam po uwagę. Musze to jeszcze raz przeliczyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015