#2016-08-10 02:50:15 

MiecznikONA

Użytkownik

W moim akademiku po prostu nie da się dostać do kuchenki, są strasznie oblegane. A jeszcze nie każdy po sobie posprząta i chęć na gotowanie od razu mija, kiedy trzeba myśleć o tych resztkach do zgarnięcia i umycia… Jak było u was? Czy można mieć własną kuchenkę? To byłby cud techniki…
#2016-08-10 04:33:23 

GarnczekZłota

Użytkownik

Przeczytaj regulamin. U mnie w akademiku była dobra i dosyć dostępna instalacja gazowa Poznań radzi sobie z tym zupełnie nieźle. Ale wyobrażam sobie co przeżywasz i wiem, że moi kumple z innej okolicy przemycili sobie do pokoju kuchenkę turystyczną, by jakoś sensownie żyć i nie paść z głodu;)
#2016-08-10 05:52:41 

słitaśna

Użytkownik

A ja zamiast przemycać polecam po prostu porozmawiać z panią z recepcji. Wiemy, że kuchenki gazowe turystyczne naprawdę potrafią ułatwić życie i jeśli ktoś sensownie z nich korzysta to można się dogadać. Mój regulamin zabrania, ale doszliśmy do kompromisu. Swoją kuchenkę trzymam właśnie w recepcji i zabieram ją kiedy chcę coś ugotować.:)
#2016-08-10 07:11:16 

mocnoslaba

Użytkownik

No zazwyczaj nie wolno, ale czasami trzeba kombinować. Choć dla mnie wspólna kuchnia to jest nic w porównaniu z dzieleniem łazienki. Oprócz kuchenki turystycznej zdecydowanie przydałby mi się jeszcze turystyczny prysznic.
#2016-08-10 08:28:06 

fajnasabina

Użytkownik

właśnie ja nie rozumiem jak ludzie mogą zostawiać po sobie taki syf. Jeśli coś jest wspólne to nie znaczy, że musi wyglądać jak totalna zaraza…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015