#2016-08-18 03:36:35 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Siema! W 3 osoby organizujemy dla dobrego znajomego wieczór kawalerski, więc łącznie będzie nas czwórka i ogólnie plan całego tego wieczoru jest, ale za wyjątkiem czegoś fajnego na start. Nie bardzo mi się widzi tak po prostu wlecenie do baru i już, coś żeby się trochę pobawić, ale zupełnie brakuje mi pomysłu, możecie coś podpowiedzieć?
#2016-08-18 05:29:51 

meskikawaler

Użytkownik

Jak mają być emocje to na jakąś kolejkę górką :P
#2016-08-18 06:02:41 

słitaśna

Użytkownik

Kobieta pewnie ma tutaj niewiele do powiedzenia, ale! :D Escape roomy są teraz bardzo modne i według mnie warto od czegoś takiego zacząć wieczorek. To są takie pokoje zagadek, często w dość mrocznym klimacie, właśnie idealne dla grup tak do pięciu osób. Trzeba rozwiązywać różne zagadki poprzez współpracę, logiczne myślenie, ogólnie bardzo dobra zabawa, ja już kilka razy u siebie w mieście byłam w różnych pokojach i zawsze było super, raz nie udało nam się wszystkiego rozwiązać w ustalonym czasie ;)
#2016-08-18 07:05:28 

zwyczajnymarek

Użytkownik

jest na topie, a ja nawet o tym nie słyszałem :D Gdzie takie cuda w Poznaniu można spotkać, jeśli w ogóle są?
#2016-08-18 09:39:14 

słitaśna

Użytkownik

właśnie ja też w Poznaniu chodzę ;) Tutaj masz zasady w takich pokojach http://darkhouse.com.pl/faq, a do tego będziesz miał tam adres. Cena jest naprawdę dobra, a jak jest Was tylu to grosze wyjdzie na jednego ludzia za kawałek dobrej zabawy ;)
#2016-08-18 12:07:01 

maksmaksof

Użytkownik

W moim przypadku chłopaki kiedyś po prostu zabrali mnie do pubu, a jak się trochę ściemniło to było przejście na klub, ale tam to już niewiele pamiętam co się działo :P na pewno jednak dałem radę ogarnąć się na sam ślub, więc nie było źle ;)
#2016-08-18 14:11:38 

Miejskiszef

Użytkownik

Ja mogę tam polecić sierociniec escape room ma kilka pokoi do wyboru, ale ten zdecydowanie najbardziej mi przypadł do gustu ;) Oczywiście co kto lubi, ale takie moje zdanie :D
#2016-08-18 14:29:26 

mocnoslaba

Użytkownik

A mi żeście ludziska przypomnieli, ja w Dark House byłam na swoim panieńskim z kolei. Nieźle się wkręciłyśmy z dziewczynami w tym takim jednym mrocznym pokoju. Szczerze nie wiem ile to kosztowało bo nie ja płaciłam, ale było genialnie! Facetom też na pewno się spodoba.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015