#2016-08-19 00:20:35 

MiecznikONA

Użytkownik

witam wszystkich! Co przychodzi wam do głowy, jeżeli mowa o niebanalnych gadżetach reklamowych? Z punktu widzenia przedsiębiorcy, w co inwestujecie i z czego jesteście zadowoleni, i z punktu widzenia klienta co najbardziej przyciąga waszą uwagę?
#2016-08-19 00:48:55 

Kaziulek

Użytkownik

cześć, chyba przede wszystkim grawerowanie laserem przychodzi mi teraz do głowy, bo niedawno zamawialiśmy do swojej firmy tabliczki na drzwi.;) to też w sumie element promocji, ale czy niebanalny zależny od tego, jak do tego podejdziesz. Gdy grawerka jest oryginalna, zabawna, ale też wygląda profesjonalnie to myślę, że bardzo dobrze świadczy o firmie i przemawia do klienta, który się z nią zetknie
#2016-08-19 02:39:54 

Słodkowodna

Użytkownik

no tak, w ogóle grawerowanie jest najczęstszym „chwytem reklamowym”, ponieważ możemy grawerować dosłownie wszystko i na wszystkim.;D sposoby najprostsze i najbardziej praktyczne chyba jednak dalej się sprawdzają, na przykład jeżeli dasz komuś długopis z nazwą swojej firmy albo coś takiego (szczególnie jeżeli jest w ciekawej stylistyce, po prostu coś ładnego) to najprawdopodobniej ten ktoś będzie go używał do pisania i nawet nieświadomie sobie o tobie przypomni.;)
#2016-08-19 04:14:43 

maksmaksof

Użytkownik

Ja ostatnio zainwestowałem w grawerowane breloczki do kluczy – każdy z pracowników dostał po jednym, i okazyjnie rozdajemy je klientom. Uważam, że sama idea dawania czegoś jest miła, taki ciepły akcencik promocyjny. Jak dobrze przemyślisz co chcesz mieć na breloczku albo na innym przedmiocie, masz szanse, aby się wyróżnić
#2016-08-19 07:02:43 

Bubu

Użytkownik

wszystko też zależy od branży, dobrze jest skojarzyć gadżet z oferowanym produktem. Ja mam małą kawiarnię i promocyjnie w ramach konkursu rozdajemy czasem paczkę kawy i szklankę z grawerką. Klienci są z tego bardzo zadowoleni, tym bardziej, że nasze konkursy są dosyć krea-tywne.;)
#2016-08-19 08:48:18 

mocnoslaba

Użytkownik

Właaśnie, najlepiej to dobrze przemyśleć. Tylko teraz wszędzie jest tak ogromny wybór gadżetów reklamowych, że trudno jest się na coś konkretnego zdecydować. Najbardziej mi podobają się szklanki, są praktyczne i w domu ich nigdy za wiele.;) ale mój mąż raz sam jako klient dostał grawerowaną skrzynkę na alkohol. To jest prezent z klasą.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015