#2016-08-24 05:35:12 

Bubu

Użytkownik

Myślicie, że warto inwestować w najnowocześniejsze systemy grzewcze? Zgodność z naturą, optymalność i inne hasła – czy to wszystko to nie jest tylko zwyczajny marketing, naciąganie nas po to, aby producenci sobie zarobili?
#2016-08-24 06:06:22 

Kaziulek

Użytkownik

Ja myślę, że nie. wiesz, we wszystkim tkwi jakiś marketing, ale powiedzmy szczerze – nowe systemy są po prostu lepsze, bardziej zaawansowane technologicznie. Szukaliśmy ostatnio do swojego domu pompy ciepła ceny wcale nie są wysokie, jeśli porównam je do starych inwestycji, a wiem coś na ten temat.;) i na przykład takie hybrydowe systemy grzewcze naprawdę sprawdzają się w praktyce, a możesz jeszcze dostać na nie dofinansowanie. Właśnie dlatego, że są przyjazne dla środowiska, a unia i inne organizacje chyba jednak trochę przejmują się globalnym ocieplaniem, lodowcami i innymi tragediami natury…;)
#2016-08-24 06:37:10 

4g4t4

Użytkownik

Właśnie, też mi się wydaje, że ceny nie są takie tragiczne. Szczególnie, gdy się używa tych systemów i można czerpać z energooszczędności. Sama niestety mam system pół-nowy, ale moi dobrzy znajomi zamontowali sobie kolektory słoneczne i bardzo sobie go chwalą. Też dostali dofinansowanie.;) A my u siebie ostatnio wymienialiśmy tylko jeden element, wymiennik ciepła, coś takiego http://galmet.com.pl/pl/podkategoria/wymienniki-cwu-z-jedna-wezownica-spiralna i działa naprawdę sprawnie, tak jak powinno. Gdy przeglądałam inne zakładki miałam straszną ochotę zaszaleć i zamówić od razu cały nowy system. Może tak kiedyś zrobię.;D
#2016-08-24 08:08:03 

Bubu

Użytkownik

dzięki za komentarze, to dofinansowanie brzmi bardzo ciekawie…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015