#2016-08-26 01:58:18 

Kaziulek

Użytkownik

Siema! Słuchajcie jest sprawa wielkiej wagi. Do nowej chaty się wprowadzam! Problem w tym, że ona jest w stanie deweloperskim i kompletnie nic tam w środku nie ma :( Problem taki. No i na początek chociaż jakiś zlew by mi się przydał no nie? To tu teraz sprawa do Was. Jaki zlew mam kupić? Ja się na tym kompletnie nie znam. Ech :(
#2016-08-26 03:16:31 

Sosen

Użytkownik

Kolego, teraz masz do wyboru tyle solidnych zlewów, że możesz sobie codziennie inny zakładać. Oczywiście sobie tutaj żartuję, ale naprawdę ostatni rynek pod tym względem wygląda bardzo dobrze i teraz masz na przykład zwykłe aluminiowe, porcelanowe, no jaki tylko sobie zamarzysz i jaki Ci tam pasuje ogólnie do koncepcji w domu
#2016-08-26 05:36:04 

fajnasabina

Użytkownik

A jak chcesz wyposażyć mieszkanie elegancko i stylowo to weź pod uwagę co może Ci zaferować producent zlewozmywaków granitowych to wtedy dopiero zobaczysz co to znaczy mieć w domu piękny zlew. Ja sama takie mam i za nic bym nie wymieniła ich na nic innego. Poszukaj sobie, popatrz i wybierz
#2016-08-26 07:59:54 

Kaziulek

Użytkownik

No właśnie chyba już się namysliłem. Wybiorę te zlewy z granitu i będę miał ładnie chatę wyposażoną.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015