#2016-08-26 04:09:29 

skryta

Użytkownik

Witajcie. Chciałabym zamówić holowanie samochodu.. miałam głupi wypadek, o którym nawet nie chcę wspominać dokładnie. No ale załatwiłam auto i teraz musze je odholować. Najlepiej to zgłosiłabym się do pomocy drogowej z woj. Zachodniopomorskiego, bo właśnie tam niedaleko granicy z innym województwem jest moje auto. Czy ktoś z Was poleci jakąś uczciwą firmę, która się tym zajmuje? Pozdrawiam i z góry dziękuję.
#2016-08-26 06:06:34 

mocnoslaba

Użytkownik

Ja też pamiętam jak jakiś czas temu załatwiłam swój samochód w głupim wydatku.. szkoda gadać. Tak czy inaczej, jak chcesz to możesz tu zamówić holowanie samochodu w bardzo dobrej cenie. Wejdź sobie na tę stronkę internetową i wszystko stanie się jasne. Jak będziesz miała jakieś pytania to pisz śmiało.
#2016-08-26 08:13:07 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Ja akurat kilka razy korzystałem z pomocy drogowej w województwie Zachodniopomorskim. Bo akurat mój ojciec jest mechanikiem i nie raz musieliśmy korzystać z tego typu usług. Tak czy inaczej, zostawiam odnośnik do najlepszej firmy z tej okolicy według mnie. Zapłacisz stosunkowo niewiele, a bardzo uczciwie Cię potraktują i na pewno nie zapłacisz zbędnych pieniędzy za nadwyżkę km itp.
#2016-08-26 09:57:41 

Słodkowodna

Użytkownik

Przypomniała mi się przygoda, jak wykradłam auto rodziców i w nocy zgasło.. mój brat potem musiał mi pomóc je holować :P
#2016-08-26 10:52:08 

Sosen

Użytkownik

Uczciwa pomoc drogowa to skarb.. coś o tym wiem. Ta firma co polecacie na pierwszy rzut oka widać, że jest uczciwa i profesjonalna
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015