#2016-09-04 23:13:31 

Kaziulek

Użytkownik

Witam wszystkich. Jakiś czas temu miałem dość spory wypadek samochodowy i oczywiście miałem problem z ubezpieczalnia żeby wypłaciła mi odpowiednie świadczenia. Czy macie może jakiś patent jak rozwiązać ten problem? Odszkodowanie jest dużo zaniżone.
#2016-09-05 00:50:36 

Sosen

Użytkownik

Jeżeli masz zaniżone odszkodowanie OC albo inne to polecam się zgłosić do firmy Avista Polska. Firma zajmuje się odkupowaniem odszkodowań właśnie od takich klientów jak ty. Dopłacają do tych środków które wypłaciła ci ubezpieczalnia a oni już z nimi sobie powalczą ;) Warto się do nich zgłosić bo można na tym zyskać nie małe kwoty!
#2016-09-05 02:10:19 

MiecznikONA

Użytkownik

To może i ja się coś wypowiem. Jakiś czas temu interesował mnie odkup odszkodowania OC i trafiłam w internecie na reklamę tej firmy. Przesłałam do nich odpowiednie dokumenty, dostałam kalkulację ile jestem w stanie na tym zyskać i zgodziłam się. Dostałam dodatkową kwotę odszkodowania i już teraz nie martwię się niczym ;)
#2016-09-05 03:16:33 

słitaśna

Użytkownik

Firma rzetelna i sprawdzona. Miałam już dwa takie przypadki że oczywiście firma ubezpieczeniowa nie chciała mi wypłacić całej kwoty. Wtedy zgłosiłam się do tej firmy bo jak wiadomo odzyskiwanie ubezpieczenia OC nie należy do najłatwiejszych i trzeba się na tym znać żeby o coś tutaj powalczyć ;)
#2016-09-05 05:41:13 

Kaziulek

Użytkownik

No i o coś takiego mi właśnie chodziło. Słyszałem już wcześniej o takich firmach ale jakoś nigdy nie miałem z tym problemu więc za bardzo mnie to nie interesowało. Teraz najwidoczniej nie mam wyjścia więc będę musiał sprawę przekazać im ;)
#2016-09-05 07:01:21 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Powiem ci że czasami warto bo walka z tymi firmami to jak walka z wiatrakami. Musiał byś mieć dobrego prawnika który zna się na tym i on będzie walczył w twoim imieniu. Problem tylko w tym czy warto się tym zajmować osobiście bo koszty mogą być dużo większe niż planowany zwrot kosztów.
#2016-09-05 09:46:51 

Kaziulek

Użytkownik

Dlatego właśnie nie będę tego robił :P Dzięki za odpowiedzi i za link do strony, postaram się załatwić sprawę jak najszybciej to może uda mi się jeszcze poinformować was o wyniku ;) Temat do zamknięcia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015