#2016-09-14 02:19:37 

Kaziulek

Użytkownik

Witam serdecznie. Jestem w radzie rodziców u syna w szkole i ostatnio wpadłem na pomysł zorganizowania warsztatów edukacyjnych. Myślałem nad czymś ciekawym co pozwoli nam zając dzieciakom trochę czasu ale przy okazji nauczyć ich czegoś ciekawego. Może znacie kogoś z Poznania kto organizuje takie ciekawe zajęcia?
#2016-09-14 03:53:44 

skryta

Użytkownik

Jakaś konkretna dziedzina nauki cię interesuje? Znam kilka osób którzy pracują jak animatorzy czasu wolnego właśnie dla dzieci i organizują też takie ciekawe zajęcia. Jeżeli chcesz to wyślę ci namiary na te osoby, może uda ci się dobrać coś odpowiedniego ;)
#2016-09-14 05:17:26 

MiecznikONA

Użytkownik

Polecam wejść na http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/warsztaty-z-robotyki/ i zobaczyć ich ofertę. Korzystaliśmy z ich usług u nas w szkole i od tamtej pory polecamy ich każdemu. Fajna sprawa, dużo ciekawych informacji oraz świetna zabawa. Powiem szczerze, dawno nie widziałam żeby dzieci były tak zaangażowane w coś związanego ze szkołą. Polecam jeżeli zależy ci na kimś kto potrafi przykuć uwagę najmłodszych i przy okazji włożyć im coś do głowy ;)
#2016-09-14 06:31:07 

Bubu

Użytkownik

Korzystałem z ich usług u nas w firmie. Nas interesowały warsztaty z programowania i tutaj masz link http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/nauka-programowania/ . Fajna sprawa jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś ciekawego. W moim przypadku było tak że od zawsze interesowały mnie taki nowinki więc bardzo chętnie nawiązaliśmy współpracę z tą firmą. Polecam :)
#2016-09-14 07:28:36 

Kaziulek

Użytkownik

Akurat pomysł z robotami jest całkiem spoko, wydaje mi się że jest to raczej taki temat który interesuje wszystkich chociażby z czystej ciekawości. Wezmę to na pewno pod uwagę i w sumie to tak mnie ten temat zainteresował że jakoś nie specjalnie chce mi się szukać czegoś innego :D
#2016-09-14 09:21:42 

Bubu

Użytkownik

I ja ci się nie dziwię bo miałem takie same podejście do tego tematu. Można niesamowicie skierować uwagę takimi zajęciami na konkretną dziedzinę nauki. Może w przyszłości dzięki temu będziemy mieli jakiś wybitnych specjalistów z dziedziny robotyki :)
#2016-09-14 09:58:16 

Kaziulek

Użytkownik

Taką mam nadzieję ;) Dzięki bardzo za odpowiedzi i porady, chyba już wybrałem tylko teraz trzeba ustalić szczegóły tych wszystkich rzeczy ;) Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015