#2016-10-04 04:20:44 

fajnasabina

Użytkownik

Witam, potrzebuję pilnie pomocy. Czy ktoś z was miał kiedyś taki jakby wapienny osad w ekspresie? Jestem prawie pewna, że taki właśnie jest problem, a wyczytałam gdzieś, że to może być właśnie warstwa wapnia. Delikatnie mówiąc straciłam apetyt na poranną kawusię… Jak ktoś wie, jak można sobie z tym poradzić, to będę wdzięczna za wskazówki :)
#2016-10-04 06:46:10 

Miejskiszef

Użytkownik

Spokojnie proszę pani. Wystarczy odwapnianie ekspresu. Każdy kto ma już większe doświadczenie w używaniu ekspresu w swoim domu robi to regularnie, bo to jest zupełnie normalne, że taki osad powstaje i to bez względu na częstotliwość używania. Wystarczy wrzucić odpowiednią tabletkę i kłopoty będą już wkrótce z głowy. Także bez paniki, wkrótce sprzęt będzie jak nowy.
#2016-10-04 07:03:53 

maksmaksof

Użytkownik

Też miałem taki problem i faktycznie dobra tabletka wystarczyła bez problemu. Kupiłem z tej strony internetowej http://filtrosfera.pl/tabletki-czyszczace i bardzo polecam produkty, bo zadziałały nawet szybciej niż się spodziewałem
#2016-10-04 08:34:58 

skryta

Użytkownik

No u mnie to był pierwszy, ale nie ostatni osad, który zaczął się pojawiać na ekspresie. Urządzenie tanie nie było, także też na początku byłam zła, że nie wygląda w środku estetycznie ani higienicznie. No ale ostatecznie zaczęłam używać filtra do ekspresu Jura i teraz wszystko jest bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolona, że się na to zdecydowałam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015