#2016-11-02 05:11:51 

mocnoslaba

Użytkownik

Hej, ostatnio w tv dużo sie mowi o technologii 3D ze to prawdzwy przełom itd. chciałam się zapytac, co wy o tym sądzicie czy wydruk 3d zastapi wydruk tradycyjny? I czy mgłabym to wkorzystac w prodkcji bizuterii, bo troche sobie dorabiam sprzedajac bizuterie znajomym? I może ktos z was wie, co to jest inżynieria wsteczna?
#2016-11-02 08:03:27 

Sosen

Użytkownik

troche chaotyczny ten twój wpis. Też nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale zdaje się, że inżynieria wsteczna to cos w rodzaju cyfrowej dokmetacji modeli, która pozwala na dokładne odwzorowanie danego produkt czy modlu w formie wydruku 3D. A jeśli pytasz czy druk 3D można wykorzystać w prodkcji biżuterii, jak najbardzej tak, ale wszystko zalezy od sklii, czy robisz bizterie na poważnie czy jest to bardzej zajcie hobbistyczne.
#2016-11-02 10:50:35 

skryta

Użytkownik

a mnie się wydaje, ze to super pomysł takie wydruki 3d biżuterii dają nieograniczone możliwosci, kazde kolczyki czy zawieszki możemy wydrukowac szybko i przy minimalnych nakladach finansowych, wystarczy kupic w sklepie z drukarkami dobry sprzet a jedynym ograniczenie jest wtedy nasza wyobraznia. Zresztą malo kto zdaje sobie z tego sprawe, ale taka profesjonalna drukarka 3d do stomatologii i protetyki jest bardzo często wykorzystwana, skraca czas powstania implantow zębów i sprawia, ze ich prodkcja powoli tanieje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015