#2017-01-05 01:52:34 

Bubu

Użytkownik

Witam Was bardzo serdecznie. Mam sprawę. Chcę zorganizować taką małą imprezę dla moich współpracowników i chciałbym jakieś różne atrakcje im tam zapewnić. I nie mam żadnego pojęcia, co tam wykombinować. Może macie jakieś doświadczenia z tym związane i coś może mi podpowiecie? :)
#2017-01-05 02:17:55 

MiecznikONA

Użytkownik

A może coś zorganizujecie takiego z jakiejś firmy, która się zajmuje się organizowanie tego typu spraw? Polecam, bo u mnie coś takiego było i wyszło to całkiem fajnie, muszę powiedzieć. Może i u Was też się podobnie to sprawdzi?
#2017-01-05 04:54:26 

Bubu

Użytkownik

No właśnie nie chcę takiego czegoś załatwiać, tylko raczej samemu coś zorganizować. W sensie jakieś różne takie atrakcje załatwić samemu, a nie korzystać z gotowców, które po rostu zostaną rozstawione i tyle. Chce sam coś wymyślić, pozapraszać :)
#2017-01-05 07:05:33 

Mrocznymocarz

Użytkownik

To może ja Ci coś ciekawego podsunę. Kiedyś załatwiałem takiego bubblesoccera. Wiesz, ile przy tym było zabawy? Jest taka firma i znajdziesz ją na stronie http://www.funandplay.pl/bv_event/bubble-soccer/ – to jest od razu link do tego o czym mówię. To sprawią wielką radochę
#2017-01-05 08:07:56 

maksmaksof

Użytkownik

Kolega ma rację, ja też jestem tego zdania, że warto zobaczyć, jak to wygląda. Też ze strony http://www.funandplay.pl/ załatwiałem takie super rozrywki jak właśnie bubble soccer czy zorbing. Nawet dmuchane zamki mają jak byś chciał. Dorosłym to też sprawia radochę. Tak jak normalnie im wstyd, bo to zwykle dla dzieciaków, to tak jak mają okazję, to się świetnie bawią i sobie nie żałują :D
#2017-01-05 10:37:39 

Bubu

Użytkownik

Super, bardzo Wam dziękuję. O coś takiego mi właśnie chodziło. Że tam po prostu zadzownię, umówię się, powiem o co mi chodzi. I będzie na to, że ja to sam zorganizowałem, a nie skorzystałem z jakichś gotowców, które mi firma załatwiła. :P
#2017-01-05 11:50:29 

Mrocznymocarz

Użytkownik

No to widzisz, bardzo się cieszę, że Ci mogłem pomóc i w ten sposób znalazłeś nawet całkiem fajną rozrywkę dla swoich kolegów z pracy. :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015