#2017-01-10 06:39:20 

słitaśna

Użytkownik

Cześć wszystkim! Planuję założyć pierwsze konto bankowe i wytrwale szukam informacji. Przeglądam te wszystkie ulotki i wertuje regulaminy ale chyba nie do końca rozumiem. Niech ktoś poda mi pomocną dłoń i napisze, które konto jest najlepsze.
#2017-01-10 07:02:40 

meskikawaler

Użytkownik

Witaj. Na początek proszę, abyś się nie obrażała, ale widać, że stawiasz pierwsze kroki w świecie przelewów i rachunków. Nie istnieje coś takiego jak najlepsze konto. Musisz pamiętać, że każdy rachunek bankowy może być dla kogoś bardziej lub mniej korzystny, to zależy od dochodów itp. Jako młodej osobie polecam Ci poszukać kont studenckich. To chyba najlepsza opcja. Będziesz miała najniższe opłaty i w miarę dużą swobodę.
#2017-01-10 10:00:32 

skryta

Użytkownik

Hej! Z tym kontem studenckim to naprawdę dobra rada. Ja nadal takie mam, choć studia już dawno za mną. :D Ale jeśli nadal szukasz jakiegoś rankingu kont bankowych, to na tej stronie znajdziesz w miarę bieżący: http://www.darmowekontabankowe24.pl/rankingi-kont-bankowych.html. Jak się wczytasz, to znajdziesz informacje, na bazie których ranking jest tworzony.
#2017-01-10 10:26:51 

słitaśna

Użytkownik

Dzięki wielkie! Z tego konta studenckiego na pewno skorzystam. Już nawet rozmawiałam o nim z konsultantem. A ten ranking to całkiem przydatana rzecz. Wiem już na czym będę się opierać w przyszłości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015