#2017-01-19 03:46:17 

Fighter

Użytkownik

Witam, natknąłem się na opony zimowe Vredestein, nigdy o tej marce wcześniej nie słyszałem, ale widzę że ludzie pozytywnie sie o nich wypowiadają wiec czemu nie spróbować? Może ktoś da mi cynk gdzie tanio mozna je kupić w Łodzi? Pozdrawiam i z góry dziekuje.
#2017-01-19 03:59:06 

Kaziulek

Użytkownik

Hej, opony zimowe Vredestein mam od bardzo dawna i nie mogę im niczego zarzucić. Porządne, wytrzymałe opony, które dobrze sobie radzą na lodzie. Mogę ci je szczególnie doradzić jeśli wybierasz się w góry, bo pokonywałem takie szlaki zimowe szlaki w Sudetach że głowa mała. Nawet SUVy odpuszczały a ja dawałem rade :D. Nie wiem czy w Łodzi bedziecie mieli jakis tanszy sklep niż ten internetowy - http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-vredestein-zimowe. W kazdym razie zamawiam tam od lat i moge tylko polecić. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-01-19 06:04:31 

fajnasabina

Użytkownik

Czy mogę zamówić tam mniej wiecej 10 kompletów na firme? Dzieki.
#2017-01-19 07:19:34 

Kaziulek

Użytkownik

Jesli chodzi o ilosc to chyba nie bedzie problemu ale na wszelki wypadek skontaktuj sie z obsluga bo nie wiem jak to jest z tymi fakturami i odliczeniami, takze tu nie pomoge.
#2017-01-19 10:16:09 

GarnczekZłota

Użytkownik

Możesz śmiało zamawiać na firme. Warto wczesniej sie z nimi skontaktować i omówić szczegóły – tym bardziej jeśli nigdy nie zamawiałaś na firme. Na głównej stronie: sklep.opony-kunicki.pl, masz chyba wszystkie namiary. Jak coś to pisz, bedziemy pomagać. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015