#2017-01-22 20:32:48 

Fighter

Użytkownik

Witam serdecznie. Jest taka sprawa, że potrzebuje sobie załatawić jakaś agencję ochrony w Poznaniu. Ostatnio mieliśmy niezbyt przyjemną sytuacjęw firmie i wiem, ze dałoby się uniknąć gdyby na miejscu była ochrona i odpowiednio w porę zareagowała. A tak się tylko niepotrzebne zrobił problem
#2017-01-22 22:26:12 

Kaziulek

Użytkownik

Współczuję i bardzo mi przykro, ale rzeczywiście o takich sprawach myśli się dopiero po sprawie. Jak to się mówi mądry polak po szkodzie. No ale stało się. A co tam dokładnie masz do ochrony? To jest ważne, bo są różne firmy, które się specjalizują w różnych ochronach różnych budynków i to nie zawsze wszyscy się na wszystko godzą
#2017-01-22 23:26:55 

Fighter

Użytkownik

Tu akurat chodzi o ochronę naszych magazynów. Do tej pory nikt się tym nie zajmował i teraz widzę, jak duży to był błąd, że nikomu tego nie zleciliśmy. Ech, dlatego teraz chcemy jak naszybciej ten błąd naprawić i zatrudnić jakąś firmę, która się tym zajmie
#2017-01-23 01:54:12 

GarnczekZłota

Użytkownik

Jeśli chodzi o zabezpieczanie i ochronę takich obiektów to dobrze się może moim zdaniem sprawić http://raf-system.pl/ Jeśli chodzi o agencje ochrony Poznań ma całkiem sporo nawet do zaoferowania, ale oni mają tak świetną ofertę, że dają sobie radę nawet z ochroną największych powierzchni, jakie tylko można sobie wyobrazić
#2017-01-23 04:49:44 

Fighter

Użytkownik

Jeśli rzeczywiście tak dobrze to wygląda no to się chyba muszę nad tym właśnie zastanowić i w tej kwestii coś podziałać, bo już naprawdę nie mogę spać spokojnie przez te wydarzenia i wiem, że trzeba jak najszybciej zacząć ochroniać te budynki, bo katastrofa zaraz kolejna będzie gotowa
#2017-01-23 06:56:29 

GarnczekZłota

Użytkownik

No czasy mamy rzeczywiście niezbyt spokojne. Ale jak się dogadasz akurat z tą firmą to nie będziesz miał żadnego problemu więcej, bo oni naprawdę wykonują dobrą robotę i ochrona w ich wykonaniu to jak zamykanie sezamu przed obcymi :P
#2017-01-23 07:59:22 

Fighter

Użytkownik

To akurat moja ulubinabaśn, więc skoro aż tak to porównujesz to znaczy, że rzeczywiście musi to wyglądać bardzo dobrze :D NO będę się kontaktować z nimi i zobaczymy co z tego wyjdzie
#2017-01-23 08:55:25 

Kaziulek

Użytkownik

Powodzenia w takim razie Ci życzę, żebyś mógł już spać spokojnie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015