#2017-01-22 23:38:57 

GarnczekZłota

Użytkownik

Moja czarna lista kontrahentów niebezpiecznie rośnie i niestety niezapłacone faktury coraz bardziej dają mi w kość. Są to dłużnicy niereformowalni, nagminnie nie odbierający telefonów, których nie da się tak po porstu odnaleźć i jestem w kropce. Wiecie jak skutecznie zająć się takimi cwaniakami? Nerwy mi już puszczają!
#2017-01-23 02:18:17 

MiecznikONA

Użytkownik

Biura zajmujące się windykacją mają niezłą skuteczność w odyzskiwaniu długów, choć i sporo liczą sobie za pracę. Jak jednak sprawa dotyczy niemałych pieniędzy to myślę, że jak najbardziej warto skorzystać z takiej pomocy.
#2017-01-23 04:31:37 

Sosen

Użytkownik

Według mnie najlepiej jest po prostu wynająć detektywa do odzyskiwania długów w Warszawie. Sam kiedyś tak zrobiłem i okazało się to rozwiązanie bardzo skuteczne. Dobry detektyw szybko ustali wszelkie personalia takiego dłużnika i korzystając z konkretnych przepisów ułatwi odzyskanie pieniędzy. Poczytaj sobie tutaj o tym http://mbdetektywi.pl/klient-indywidualny/odzyskiwanie-dlugow/, może Cię to zainteresuje właśnie.
#2017-01-23 05:38:27 

GarnczekZłota

Użytkownik

hmmm, o detektywie to nawet nie pomyślałem, a co do windykatorów to właśnie słabo bo mam złe doświadczenia z takimi firmami, kiedyś już korzystałem z podobnych usług i normalnie masakra.
#2017-01-23 07:37:58 

mocnoslaba

Użytkownik

Akurat ta firma MB Detektywi to bardzo dobrym wybór, wiem co mówię bo kiedyś korzystałam z ich pomocy. Dzięki nim nie jestem teraz mężatką, ale w dobrym słowa tego znaczeniu, gdyż detektywi potwierdzili moje obawy związane z tym, że przyszły mąż mnie zdradza, i tak nasze drogi się rozeszły. Co ciekawe, wcale nie było drogo. Jak detektyw ma odpowiednie podejście i dużą wiedzę to na pewno poradzi sobie także z problemami długów.
#2017-01-23 07:57:00 

GarnczekZłota

Użytkownik

Chyba mnie namówiliście na to żeby faktycznie wybrać się do detektywa ;) Trzeba spróbować czegoś nowego. Irytują mnie tacy kontrahenci, nabiorą towaru i znikają, a co ciekawe wcześniej długi czas normalnie płacili, więc miałem zaufanie do nich.
#2017-01-23 09:44:30 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Może unikają Cię dlatego, że zwyczajnie faktycznie mają jakieś poważne problemy finansowe, choć nie bronię ich. Uważam, że unikanie odbierania telefonów naprawdę nie rozwiązuje takich problemów. Ja lepiej patrzę na kogoś kto wykazuje chęć uregulowania długów niż jak nagminnie mnie unika. Powodzenia życzę! Biuro detektywistyczne to jest dobry wybór w takim wypadku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015