#2017-01-24 06:56:58 

słitaśna

Użytkownik

Jak już zaznaczyłam w temacie, szukam dobrych butów na imprezę, które pozwolą mi bawić się całą noc bez bólu i nieprzyjemnych dolegliwości. Fajnie też będzie jeśli będą na tyle wytrzymałe, że będę mogła w nich chodzić na inne bale:) Macie jakąś firmę, która oferuje takie obuwie?
#2017-01-24 09:30:11 

skryta

Użytkownik

Oczywiście, że tak! Polecam wyłącznie buty ze sklepu internetowego Wojtowicz Awangarda Shoes. Kupowałam od nich już kilka par butów i nigdy się nie zwiodłam, a jeśli to wciąż za mało to powiem, że nie wyrzuciłam jeszcze ani jednej. Wszystkie wciąż mi służą. Mają wytrzymałe cholewki oraz są wygodne, jednym słowem perfekcja w każdym calu:)
#2017-01-24 10:44:32 

mocnoslaba

Użytkownik

Znam wiele kobiet, które korzystały z usług tego sklepu, ale nie usłyszałam jeszcze żadnej negatywnej opinii. Wszystkie zawsze mówią tylko, że nigdzie nie znalazłyby butów o tak wysokiej jakości za tak fajną cenę. Jeżeli chcesz coś wybrać to zajrzyj na ich stronę https://awangardashoes.pl/produkty/damskie,2,13332. Mam nadzieję, że nie oszołomi Cię ogromny wybór:)
#2017-01-24 11:06:26 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Ja mogę wypowiedzieć się za męską część klientów tego sklepu:) Buty dla facetów są również świetne, chodzę w nich całymi dniami i w ogóle nie odczuwam zmęczenia stóp. Obuwie jest dobrze wyprofilowane, wykonane z dobrych materiałów i wytrzymuje dłużej niż rok, a to dziś rzadkość jeżeli chodzi o buty. Krótko mówiąc, chyba warto spróbować skoro i męskie i damskie modele są tak dobre.
#2017-01-24 11:46:23 

słitaśna

Użytkownik

Namówiliście mnie i spróbowałam, faktycznie było warto. Pochodziłam już w nich kilka dni i nie zamieniłabym na żadne inne:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015