#2017-01-25 04:11:59 

fajnasabina

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Choć jest teraz sroga zima to jednak powoli się już przymierzam do tego, by na wiosnę zgłosić się do firmy jakieś i zaaranżować sobie w jakiś interesujący sposób swój ogródek ;) chodzi mi o to, by wstawić jakiś basen, jakiś ładny ogródek itp. sama nie chce tego projektować i o wile bardziej wolę zgłosić się do dobrej firmy, która jest w tym dobra i mam nadzieję, że oni będą w stanie mi pomóc w tej kwestii ;) także bardzo proszę osoby tutaj na forum o pomoc i polecenie mi jakieś dobrej firmy ;) będę wdzięczna, bo nie chcę iść na współpracę z kiepską firmę.
#2017-01-25 04:27:17 

Bubu

Użytkownik

My korzystalimy z super aranżacji ogrodu i mamy świetny basem dzięki tej firmie: http://www.ogrodyporosa.com.pl/baseny-ogrodowe ;) sprawdź koniecznie sobie tę stronkę bo tam masz przedstawioną super ofertę basenów ogrodowych. Może taki by Cię interesował? Z naszego przydomowego jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie jest ani przesadzony ani też zbyt skromny, dokładnie taki jak chcieliśmy ;)
#2017-01-25 07:23:56 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Jestem z Poznania i korzystałam też z tej firmy z kwestii aranżacji ogrodu: http://www.ogrodyporosa.com.pl/aranzacje-ogrodow i muszę przyznać, że jest naprawdę bardzo dobrze ;) ogród jest przepiękny, bardzo często tam przesiadujemy i jest ogólnie wszystko super tam ;) śmiało się zgłoś do nich. Ale to najlepiej sama się przyjrzyj galerii itp.
#2017-01-25 09:01:34 

MiecznikONA

Użytkownik

Fajna jest ta stronka ogrodyporosa.com.pl ;) widzę, że mają naprawdę bogatą ofertę i zajmują się ogrodami, parkami, placami zabaw.. normalnie firma orkiestra :D w sumie może się do nich zgłoszę też i powierzę im odświeżenie mojego ogródka ;)
#2017-01-25 11:27:16 

Fighter

Użytkownik

Dobrze, że ja nie musze przejmować się ogródkiem, bo jednak moja żona jest taką prawdziwą Panią domu i uwielbia wszystkim się zajmować ;) ale też w niektórych kwestiach konsultowała się z firmą, bo jednak doświadczenie jest ważne i fajne pomysły takie firmy przeważnie realizowały i mogą naprawdę super doradzić
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015