#2017-01-26 04:54:25 

fajnasabina

Użytkownik

Witam. Planuję wraz z całą rodziną wyjechać do Zakopanego na kilka dni i w związku z tym poszukuję jakiegoś ładnie urządzonego i wygodnego miejsca noclegowego. Znacie jakieś godne polecenia kwatery w Zakopcu, najlepiej blisko Krupówek?
#2017-01-26 05:23:52 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Ja ciekawą ofertę ładnie urządzonych, a do tego niedrogich kwater w Zakopanem znalazłam na stronce http://super-wczasy.pl/kwatery/zakopane. Jest tam całkiem sporo propozycji noclegów w różnych miejscach w Zakopanem, zazwyczaj w domach prywatnych. Niektóre z nich znajdują się blisko centrum.
#2017-01-26 06:28:54 

Fighter

Użytkownik

Ja także korzystałem z witryny internetowej super-wczasy.pl, która zawiera ciekawą ofertę bazy noclegowej z całej Polski. Dzięki tej witrynie udało mi się znaleźć fajny pokój gościnny w Zakopanem, które jest moim ulubionym miejscem wypoczynku. Szczególnie lubię tam jeździć zimą, ale w inne pory roku też bardzo mi się tam podoba.
#2017-01-26 09:08:06 

fajnasabina

Użytkownik

Dziękuję za propozycję. Własnie przeglądam zamieszczona na tej witrynie ofertę pokoi gościnnych w Zakopcu i już znalazłam kilka kwater, które przypadły mi do gustu. Teraz będę dzwonić do ich właścicieli i mam nadzieję, że uda mi się zarezerwować fajny pokój w dogodnym dla mnie terminie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015