#2017-02-01 21:46:00 

Fighter

Użytkownik

Cześć, sprowadziłem właśnie sporo towaru z Azji i poszukuję magazynu, który będzie mógł pomieścić bardzo dużo produktów. Jego powierzchnia to minimum 150-200 m2, dlatego proszę nie polecajcie nikogo, kto nie ma takich przestrzeni. Również w grę nie wchodzą przestrzenie na wolnym powietrzu, musi to być w pełni zamknięty magazyn. Znacie kogoś? Możecie coś polecić?
#2017-02-02 00:19:07 

Kaziulek

Użytkownik

Możesz doprecyzować czy potrzebne Ci są jakieś dodatkowe usługi? System zarządzania magazynowego, usługi przepakowywania, przygotowanie do wysyłki? Jest wiele magazynów, ale każdy odznacza się inną ofertą. Może chodzi Ci po prostu o zwykły magazyn, w którym będziesz mógł po prostu postawić towar?
#2017-02-02 02:31:35 

Fighter

Użytkownik

Generalnie nie zależy mi na jakichś poważnych usługach, wystarczy jedynie, że w magazynie będzie system wysokiego składowania, który pozwoli na odpowiednie posegregowanie towaru.
#2017-02-02 05:05:59 

GarnczekZłota

Użytkownik

Po co na chiński towar wynajmować magazyn, przecież to się nadaję wyłącznie do zamknięcia w piwnicy i nic więcej. A potem wszyscy się dziwią skąd biorę się te wszystkie azjatyckie rzeczy za bezcen. Tkwią w magazynach!
#2017-02-02 06:19:32 

Fighter

Użytkownik

Akurat to elektroniczne komponenty do komputerów i nie jest to tak jak zazwyczaj do niczego nie przydatny sprzęt niskich lotów:) Gwarantuję, że z tych komponentów powstają dobre komputery, tablety i podobne urządzenia.
#2017-02-02 07:09:36 

fajnasabina

Użytkownik

Dla naszej firmy również poszukiwaliśmy niedawno magazynów, ale takich, które będą oferowały pełną obsługę razem z zaawansowanymi systemami zarządzania, pakowania i przechowywania. Trafiliśmy na firmę Tirsped - mają oni pod Warszawą 14 tys. m2 powierzchni do przechowywania i zajmują się szeroko pojętą logistyką. Konkretnie o magazynowaniu możesz poczytać na http://www.tirsped.com.pl/magazynowanie, najlepiej też skontaktować się z nimi bezpośrednio i ustalić, co dalej można zrobić z Twoim problemem. Mam nadzieję, że pomogłam choć trochę:)
#2017-02-02 09:59:23 

Fighter

Użytkownik

Dziękuję! Na taką odpowiedź liczyłem!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015