#2017-02-16 03:25:42 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Witajcie! Poszukuję firmy, która zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem mebli tapicerowanych w Poznaniu. Mam w swoim domu dość duzo takich mebli, niektóre z nich to antyki i chciałbym je skutecznie odświeżyć. Sam nie chce tego robić, gdyż obawiam się, że mógłbym odbarwić materiał lub go uszkodzić. Może Wy polecicie mi kogoś, kto oferuje profesjonalne czyszczenie mebli w stolicy Wielkopolski?
#2017-02-16 04:21:31 

4g4t4

Użytkownik

Ja niedawno natknęłam się na ofertę ekologicznej, mobilnej myjni parowej z Poznania, która opisuje swoją działalność pod linkiem http://ecomyjnia-poznan.pl/ . Jedną z jej głównych specjalności jest właśnie profesjonalne czyszczenie mebli w Poznaniu. Do tego celu pracownicy firmy wykorzystują specjalistyczne maszyny piorące, pochodzące od sprawdzonych producentów. Już raz skorzystałam z usług tej firmy i jestem z nich jak najbardziej zadowolona. Pracownicy firmy szybko i skutecznie wyczyścili mi kanapy oraz wykładziny dywanowe w moim domu. Teraz wyglądają niemal jak nowe.
#2017-02-16 06:54:24 

Bubu

Użytkownik

Ja również korzystałem z usług tej firmy, ale mnie interesowało jak dotad głównie mycie samochodów. Ta poznańska myjnia parowa zajmuje się nie tylko praniem tapicerki meblowej, ale również m.in. myciem samochodów i czyszczeniem tapicerki samochodowej. Moje auto zastało przez nich perfekcyjnie wyczyszczone, tak więc firme uważam za zdecydowanie wartą rekomendacji.
#2017-02-16 08:00:44 

4g4t4

Użytkownik

No ja chyba także zgłosze się do nich w sprawie kompleksowego czyszczenia wnętrza mojego auta. Przez kilka lat jego użytkowania nagromadziło się w środku dużo kurzu, a także sierści, bo czasem zdarza mi się wozic w samochodzie mojego psa. Samej jest mi ciezko wszystko usunąć tradycyjnym odkurzaczem, tak więc nadszedł czas, żeby moim autem zajęli się profesjonaliści.
#2017-02-16 09:40:43 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Dzięki za odpowiedzi. Przekonaliście mnie, żeby skorzystać z oferty tej mobilnej myjni parowej. Zależy mi przede wszystkim na wyczyszczeniu mebli, ale może z oferty prania tapicerki samochodowej również skorzystam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015