#2017-03-24 01:21:46 

Fighter

Użytkownik

Rozszerzam działalność zakładu meblowego i szukam pilarki panelowej, która usprawni codzienną pracę tak, aby cięcie płyt na elementy zajmowało jak najmniej czasu. Znacie jakąś wartą uwagi firmę?
#2017-03-24 02:49:42 

Kaziulek

Użytkownik

Tworzenie formatek to podstawa, dlatego musisz wyposażyć zakład w dobre urządzenie. Nie musi to być wielka maszyna skoro wciąż jesteś na początku drogi, ale ważne żeby była wytrzymała, gdyż będzie to jedno z najciężej i najczęściej pracujących urządzeń. Pamiętaj, że to wieloletnia inwestycja więc wybieraj rozsądnie:)
#2017-03-24 05:23:03 

GarnczekZłota

Użytkownik

Kolega trochę poradził to ja może podrzucę link do sprawdzonego przeze mnie sklepu. Na stornie http://www.mtm-maszyny.pl/pl/177-pily-panelowe znajdziesz właśnie pilarki panelowe - jest tam całkiem dużo modeli, więc na bank znajdziesz coś dla siebie. Do małego zakładu wystarczy taka, która dotnie 3 płyty równocześnie. Nie ma sensu kupować ogromnych maszyn, które nie wykorzystują nieraz swojej mocy w ogromnych zakładach meblowych.
#2017-03-24 08:20:15 

Fighter

Użytkownik

Dzięki! Już chyba wybrałem właściwą - jutro skonsultuję wybór z obsługą i zamawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015